Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért vállalhat Cesar...

Mennyiért vállalhat Cesar Milan egy terápiát szerintetek?

Figyelt kérdés
Általában szoktan nézni a Nationalon ezt a fazont, és kíváncsi lennék, milyen tippeket adnátok vajon mennyiért csinálja? Pl: ha te vagy az aki felhívja te mire számítanál mekkora lesz a számla a végén?
2011. jan. 4. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
miért nem írsz neki a honlapján és kérdezed meg tőle?
2011. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Több (tíz) milka. Csak a kiszállási (repülő és miegymás) díj egy vagyonba fájna.
2011. jan. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Hát igen, mire idehozná a kis falkáját repülővel, az már milliós nagyságrend lenne. De szerintem nem is lehet őt magát csak úgy kihívni, eléggé meglepne, ha lehetne.


Amúgy itthon is vannak legalább olyan jó szakemberek, mint ő.

2011. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Elég sok..... Csak az a kérdés hogy a natgeo. csatorna fizeti e mert szerepel. Szerintem a csatorna ad neki pénzt nem azok akikhez megy. Natgeo-nak meg jó üzlet.
2011. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Emberek, kalifornia államon belül mozog :DDD . Ugye nem gondolod hogy repülőztetik akár csak az usa-n belül is nem hogy magyarországra jöjjön... :DDD


A saját álamán belül tevékenykedik ahol él.

2011. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nemúgy értettem,hogy ide kihozatni, hanem úgy mintha ottlaknék mondjuk mellette egy 15-20Km,re
2011. jan. 4. 11:59
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
De kalifornia államnak is csak 1 részén, délkeleti vagy valahogy így.
2011. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
szionte biztos hogy nem nála kell jelentkezni ha a műsorba íakaraz kerülni, azt a számlát meg valószínű a sárga logós csatorna fizeti. Egyéb ideje nem hinném hogy lenne amég megy a tv :D de gondolom magánba is elkéri az árát főleg hogy ismert lett és nem csak 1 utca sarki akárki.
2011. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Régen se egy utca akárki volt :) Hivalatos sétáltó volt, azért lett celeb, mert ő sétáltatta Will Smith kutyáját. Gondolhatod mennyit keresett egy sétáltatással is...
2011. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ő már annyira befutott, hogy nem lehet csak úgy mindenhez kihívni, hanem a megkeresések alapján egy csapat választ érdekes, bemutatható eseteket. Ekkor megvizsgálják az esélyes kutyákat, szerződést kötnek, satöbbi. Szerintem a bemutatott gazdik nem fizetnek, a csatorna pénzeli a műsort. Nem hiszem, hogy ennyi alapítvánnyal, magazinnal, könyvvel, tévéműsorral, termékkel a háta mögött azzal keresne pénzt, hogy 1-1 kutyát kezel. Nem lenne megfizethető.
2011. jan. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!