Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a lány testvérem használta...

Ha a lány testvérem használta a borotvát én meg nem tudtam és leborotváltam magam és kicsit megvágtam magam akkor elkaphatok vmilyen betegséget mondjuk? (fiú vok. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a tesódnak nincs semmiféle bőrbaja, fertőzése, gombája, akkor nem lesz semmi bajod, ne aggódj.
2011. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha ez 3 napja történt és egyenlőre semmi ? (remélem nem is lesz )
2011. márc. 10. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz, semmi bajod nem lesz.
2011. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet h a tesóm gombás volt nem tom szerintetek lesz bajom ? És ha lesz milyen tünetei v milyen betegséget kaphatok el???
2011. márc. 10. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Szerintem az a legegyszerűbb, ha megkérdezed a tesódat, hogy van-e valamilyen bőrbetegsége jelen pillanatban, és így te is megnyugszol. De ez olyan kis semmiség, hogy biztos nem lesz tőle bajod, ne izgulj már.
2011. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Figyu!

Sztem most meg fogsz nyugodni, ugyanis azt tudni kell, hogy a kórokozók CSAK A NEDVES KÖZEGET kedvelik. Ha az a közeg kiszáradnak, akkor ELPUSZTULNAK. Miután elpusztulnak, és újra nyirkos lesz a közeg NEM KELNEK ÚJRA ÉLETRE.


3 nap után meg aztán pláne nem látom semmi esélyét annak, hogy átvigyen rád a borotva vmi fertőzést, pláne, ha használat után legalább leöblítette a csaj a pengéket, azok közeit pedig kitisztította.


Ettől függetlenül azért én óvakodnék a közös pengehasználattól, és a lánytesódtól meg szégyenletes, hogy a te dolgaidat használja úgy, hogy előtte még csak el se kéri tőled! dO.Ob ˙ Azért ez már pofátlanság! Én tutira kiakadtam volna! dO.ob


A lánytestvéred legalább lefertőtleníthetné mjuk Betadine-nal a borotvát, miután lehúzta a szőrt a ....áról. De miért nem vesz magának? Miért a tiédet használja?

Hány évesek is vagytok? d0.ob


Üdv: EE

2011. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

>...

a lánytesódat meg sztem hiába kérdezed, van-e vmi bőrbetegsége, a csajok erre tutira kényesek, szal majd "biztos" bevallja pont neked, ha vmi baja van... >:-T


Fölösleges megkérdezni, viszont én a lelkére kötném a helyedben, hogy vegyen magának, ne tégedet frászoljon ilyesmivel!


Üdv: EE

2011. márc. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!