Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Túldramatizálom ezt?

Szerintetek Túldramatizálom ezt?

Figyelt kérdés

A kutyám már vagy 3 hónapja elszökött és már nem jön vissza,és én még mindig siratom,és nem tudok ránézni egy kutyára úgy,hogy nem könnyesedne be a szemem. :'(

Normális ez?Nagyon-nagyon szerettem. :'(


2011. jan. 7. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy hülye vagy, persze hogy fáj, és nem is kell örökbefogadni másik kutyát ha még nem vagy rá kész. Bár azt megmondhatom hogy sosem leszel rákész, vagy magadra erőlteted vagy nem, de kész nem leszel rá mert mindig a másikra fogsz gondolni. A kutyám halála után én magamra erőltettem egy másikat és életem egyik legjobb döntése volt. Ő lendítette tovább az életem. De kezdetnek ideiglenesen befogadhatnál talált kutyákat, vedd fel a kapcsolatot a közeli állatvédő szervezettel (merre laksz? adok elérhetőséget) és jelentkezz ideiglenes befogadónak amíg meg nem találják a régi vagy új gazdit. Így az is kiderül mennyire vagy nyitott egy új "kapcsolatra". Lehet rájössz hogy tudsz másikat is szeretni.
2011. jan. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Vácon lakom.

Azt tudom, hogy tudod másik kutyát is szeretni,a kutyámat is rögtön egy nap múlva hozta az apám,miután elszökött a másik.

Ennek van köze ahhoz,hogy elszökött?Mert az első jún 31.-én szökött el ,a másik (amiről beszélünk) meg nov. 31.-én.?

2011. jan. 15. 19:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!