Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok ami...

Milyen kutyát ajánlotok ami elfér 550m2 udvaron és csak kinti kutya, közepes méretű, aranyos, (viszonylag hoszzúszőrű) és nagyon barátságos?

Figyelt kérdés
border colliet légyszi ne mert olyanom volt
2011. jan. 8. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pont azt irtam, hogy a kistestű kutyák nem birják annnyira a hideget és a nagyobbak igen. nem mondtam hogy nem lehet kinttartani. csak nem ajánlom. ennyi. egyébként kutyáktól függ mert ha szívós akkor akár máltai selyemkutya is lehet. azt is kint tarthatod. de én pl egy német dogot ami nyálas nem vinném be a tiszta házamba.
2011. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy nézz szét a keverékek között, nagyon különleges pofák vannak, teljesen egyediek, és nagyon sok szorulna a jóindulatú emberek segítségére.


A kert mérete amúgy nem sokat számít, egy kutyának szüksége van a kerten kívüli létre még akkor is, ha a kert hatalmas.

2011. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!