Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Lavet csonterősitő és...

A Lavet csonterősitő és multivitaminról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én ezt a tipust adom a kutyámnak.Gondolom nem olyan rossz minőségű.Szerintetek?
2011. jan. 8. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt adtam a kutyáimnak míg kölykök voltak, de csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. :)
2011. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt adtam a kutyáimnak. Szerintem jó, de megkérdeztem az orvost is mielőtt adtam, szerinte is jó. :)
2011. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondják nem jó márka, szerintem nincs vele gond. Az állatorvosom is ajánlotta, mivel nagyon drágát nem tudtam megfizetni. Azt mondta, hogy az olcsóbbak közül ez jónak számít.
2011. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Adj neki csontot!!!
2011. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :).Igen szerintem ennek nagyon is baráti ára van,a drágábbra most nekem sem igazán tellene,főleg ,hogy most kapja a kutyusom az oltásokat és ugye azok is elég drágák.
2011. jan. 8. 17:08
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűbb ha veszel a gyógyszertárban Tovita nevű kalcium kiegészitőt, vagy AP-17-et takarmányboltban. (nagyon jó a Ca-P összetétele) csak arra figyelj, hogy a Tovitából ne a D vitaminost vedd. A Lavet nem ér semmit. Hidd el.
2011. jan. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az állatorvosom szerint a Lavet csak arra jó hogy a gazdi lelkiismerete megnyugodjon - a kutyának nem sok pluszt ad.
2011. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez a Tovita micsoda?Tabletta vagy por?hogyan kell adagolni?
2011. jan. 8. 19:21
 9/12 anonim ***** válasza:

én gyorsan hajítanám is ki a kukába...


jó táp mellé nem kell semmi ilyesmi. de még jobb időnként egész főtt tojást, csontot etetni.

2011. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Tovita csonterősítő tabletta tyúktojáshéjból és a tojás hártyájából mikrobiológiailag ellenőrzött eljárással előállított gyógyhatású termék. A tojáshéjpor sajátos, speciális összetételben tartalmazza a csontozat és fogazat építőanyagait.A tojáshéj - terápia pozitív hatását magyar kutatócsoport által végzett tudományos vizsgálatok eredménye, népgyógyászati tapasztalat és több, mint 10 éves felhasználói tapasztalat igazolja.

A Tovota jól felszívódó formában tartalmazza az emberi szervezet számára nélkülözhetetlen elemeket kalciumot és további mikro -és nyomelemeket. A Tovita segíti az egészséges csontozat, fogazat és porcszövet kialakulását.

Egy tabletta 340 - 380 mg tojáshéj kalciumot tartalmaz. További öszetevők magnézium, kálium, nátrium, foszfor, mangán, cink, vas, molibdén, valamint 15 nyomelem és a kollagént tartalmazó tojáshártya.

A készítmény ízesítőként édeskömény olajat tartalmaz.


Tabletta, 60 db, 1500 ft. Én a humán adag felét szoktam adni, a növekedés időszakában.

Vagy nagyon jó még a Béres porcerő tabletta, ott is 1 tabletta/nap. De előtte konzultálj a dokiddal.

De ha nem hirtelen növő fajtád van, akkor igazából nem nagyon van ezekre szüksége. Ha veszel csirkefejet, szétfőzöd, (lecsőrözni nem árt), tömény fehérje, és kalcium. És még erőlködnöd sem kell a beadásával, mert imádják:)

2011. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!