Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet kutyaikola...

Hogyan lehet kutyaikola nélkül megtanítani a kutyát láb mellett sétálni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 11:57
 1/6 anonim válasza:
ez függ attól is h mekkora a kutya,nagy testű kutya esetén nem árt egy fojtó nyakörv,a pórázt fogd röviden,hogy a kutya melletted menjen ha eléd akar menni vagy nagyon húz akkor bal lábbal lépj be elé és állj meg.és húzd meg a pórázt.de ne rángasd!!!!jelezd neki erélyes hangon h lassan vagy állj!ha megáll és nem húz dicsérd meg.nekem bejött most már a pórázt is elengedhetem akkor is mellettem sétál.fontos ha szólsz a kutyának akkor mindig rád figyeljen!ha teheted vidd ki olyan helyre ahol kevesebb az inger számára pl. valami mezőre ahol nincsenek autók idegen kutyák és ott gyakorold.
2011. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ké, köszönöm!
2011. jan. 9. 15:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem, OKÉ, köszönöm.
2011. jan. 9. 17:42
 4/6 anonim válasza:
nincs mit remélem neked is beválik
2011. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyon egyszerü akármekkora a kutya !!!


A lényeg vegyél rövid porázt amin fojtó van és tartsd közel a kutyát magadhoz mondjuk a bal vagy a jobb oldaladon amelyik neked szimpi,ha húz akkor a fojtó miatt egy idő után abba hadja de rángasd vissza mikor húz és tartsd a lábad mellett szorosan 1 -2 nap és már nem is kell olyan szorosan tartani.

2011. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Látom elég sokan nézik itt a Kutyadokit(Ceasar Millant):D:D
2011. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!