Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek örökbefogadjam?...

Szerintetek örökbefogadjam? Nektek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem nagyon aranyos:)és látom , hogy baba mellett van ami jó mert nálunk is van kisgyerek(tesóm). szerintetek milyen?:)



19 /l


2011. jan. 9. 12:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mondjuk nem teccik.. :/ mármint a kinézete.. De viszont szerintem fogadd örökbe.. :) iskolázott.. és szereti a gyerekeket.. jó házőrző.. szerintem tökéletes kutyus :)
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
79%
Inkább a kisebb termetű kutyákat preferálom, de ez nagyon aranyos, lehet még én is megvenném. :]
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Édes, gyönyörű kutyus. Én azonnal érte mennék, ha nem lenne már négy kutyám.
2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha kepes vagy vallalni mindazokat ami egy kutya torodesevel jar, (az anyagiakat is) plusz lakas/hely megfelel, akkor miert ne.
2011. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel a kapcsolatot az ARH-val, és őket kérdezd erről. nem az a kérdés, hogy szép-e a kutya, hanem, hogy Neked való-e. ezt nem a rengeteg ismeretlen válaszoló dönti majd el, hanem az, aki örökbe adja.
2011. jan. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szép kutyus, komolynak tűnik. Nem ismerem ezt a fajtát, de nagyon rendes tőled, hogy megmented, és megtudhatja milyen egy szerető családban élni. Sok boldogságot!
2011. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

nagyon szép, és édes!

DE írni bármit lehet, hogy iskolázott, és stb stb...

Ha majd elmentek megnézni, kérd meg a gazdit, hogy ültesse le, hívja magához. Szóval kérdezz rá, hogy miket tud, miket tanult a suliban, és mutassa is meg.

Okoskodásnak tűnhet, de pici gyerek mellé azért nem árt, ha elővigyázatos az ember.

Másrészt hatalmas kutya, nem tudhatod, hogy reagál majd a ti otthoni környezetetekre, hisz idegen lesz neki minden!

22L

2011. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom, auusztusi hirdetés. Biztos, hogy megvan még, örökbefogadható még?

Ha nem, akkor mindegy, ha igen., elgondolkodnék, hogy eddig miért nem kellett senkinek.

Amúgy meg ne képről dönts, hanem találkozz vele, és nézd meg a viselkedését, és hogy tudsz-e vele együttműködni.


Az én kutyám is le volt egyszer fotózva egy gyerekkel, de nem szereti a gyerekeket. Egy ilyen hirdetésbe bármit le lehet írni, a személyes találkozás döntsön.

2011. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Utolso, igazad van. A gyerek a kutya hatamogott van, eleg nagy tavolsagban a foton.
2011. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon szép kutya,fogadd örökbe!!! :)
2011. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!