Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek örökbefogadjam?...

Szerintetek örökbefogadjam? Nektek, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem nagyon aranyos:)és látom , hogy baba mellett van ami jó mert nálunk is van kisgyerek(tesóm). szerintetek milyen?:)



19 /l


2011. jan. 9. 12:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem fogadd örökbe!:)
2011. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi több kutyát is örökbe fogadtunk már, de mindig a saját gyerekünkkel mentünk ismerkedni, hiszen az, hogy a szomszéd Kovács néni unokájával jól kijön egy kutya, nem biztosíték arra, hogy a mi utódunkat nem kapja be uzsonnára. Így is volt: bizony előfordult, hogy a kinézett, a jellemzés szerint gyermekbarát kutya majd' szétszedte a gyerekemet és végül egy másik blöki jött haza velünk.

Ti is menjetek el személyesen a kisgyerekkel együtt és ott barátkozzatok, ismerkedjetek, figyeljétek a kutya reakcióit. Sok szerencsét!

2011. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon tetszik. Szép, jó kiállású kutya. Meg amúgy is elfogult vagyok a "harci kutyákkal" szemben. A többségük tényleg nagyon imádja a gyerekeket.

DE azért gondold át, hogy képes lennél-e bánni egy ilyen erős kutyával. Nem biztos, hogy engedelmeskedne neked azonnal, mivel általában annak fogadnak szót, akik tanítgatták, törődtek velük.


El kell menni megismerekedni vele. Én már nem egyszer jártam úgy, hogy képen nagyon szimpatikus volt a kutya, élőben viszont egyáltalán nem fogott meg a viselkedése. Még ne éld bele magadat.

2011. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Fogadd örökbe szerintem :)
2011. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is nagyon aranyos, ha tudod, fogadd örökbe!
2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
volt már amstaffom amit 14 évesen kaptam,és mégsem volt vele gondom,pedig én neveltem fel...bár nekem is jobban tetszenek a kisebb és zömökebb staffok..az enyém is olyan típus volt..de ez a kutyi valamiért nagyon megfogott:)persze jön az egész család megnézni, visszük tesómat is:)
2011. jan. 9. 16:25
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
fontos, hogy mennyit tudsz vele törődni képes vagy e esetleges viselkedészavarokat vagy az erős zsákmányösztönt is korrigálni, te milyen habitusú, energiaszintű vagy (fontos, hogy a kutya alacsonyabb legyen nálad) milyen tapasztalatod van a kutyatartás területén ,a "hozzáértéseddel" kockáztatod-e a veled élő kisgyerek életét, meg tudsz-e fizetni jó minőségű eledelt, állatorvost, esetleges rehabilitációs segítséget, minden nap vele tudsz-e lenni a következő 10-15 évben ? stb. stb.
2011. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 zeusz4 ***** válasza:
Szia,szerintem szép kutya én személyes megtekintés után biztos örökbe fogadnám:)
2011. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
25%
szerintem elég csúnya, inkább keveréket fogadj örökbe, azok jobban megérdemlik!!!
2011. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!