Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutya ami a Mopszhoz...

Van olyan kutya ami a Mopszhoz hasonlít (pl úgy "röfög":D) de lehet kint tartani az udvaron?

Figyelt kérdés
Szeretnék Mopszot mert nagyon tetszik az a fajta csak a házban nem tarthatnám, kint meg nem szabad úgy hallottam.
2011. jan. 9. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Francia Bulldogok is "röfögnek", de őket sem szabad kint tartani az udvaron. Kistestű kutyát nem teszünk ki az udvarra, akkor válassz egy kicsit nagyobb testűt, olyat mint pl az Ausztrál Juhászkutya, vagy a Beagle, ilyen közepes testűekre gondolok.


Egyébként az általad favorizált "röfögés" az egy betegség, a francia bulldogoknál kifejezetten fajtabetegség, így gondolom a mopszoknál is. Ne akarj röfögő kutyát, ők ugatni szoktak, vegyél malacot, ha röfögni szeretnéd hallani az állatot. A kutyáknál ez betegség..

2011. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csau Csau, ha úgy jobban tetszik chow chow. Rokonok két csauja mindig röfögött, sőt az utcában lévő is "röfög" bár nem tudom náluk mennyire megszokott. Őket lehet udvaron tartani.
2011. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

figyi ebből is látszik, hogy neked divatkutya kell.

Szerinted jó dolog a röfögés, hogy már fel van tolva a plafonra annak a szerencsétlen kutyának az orra, és örül, ha levegőt tud venni???

A francia is elsők között van, az anatómiailag rossz irányba elvitt kutyák között!

Igen, marha poénos, hogy röfög!!!!:(


Neked NEM való kutya!!!!

Nem azzal van a bajom, hogy pl Franciát szeretnél, hanem azzal, hogy neked egy jó poén, mert olyan vicces ahogy röfög, pfff........


22L

2011. jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tenyésztgetik jobbra-balra meg a f@szom, aztán a végén már levegőt sem fognak kapni!!! ezt kihagytam
2011. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én bírom amikor szuszognak:D

Nem tudtam hogy betegség, úgy tudtam minden mopsz ilyen.

2011. jan. 9. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
igen ilyen minden mopsz, de mi f@sz emberek tettük őket ilyenné, nézd már meg szegénykének azt a nyomott orrát, nem is tud benne rendesen áramlani a levegő. És ez nem éppen kellemes a kutyának, hogy hörög!:(
2011. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Külföldi válasza:
Boxer :D nekünk boxerunk van, és ő is röfög meg szuszog :D
2011. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekünk Cane Corso van, és ő is röfög, amikor szimatol, és amikor alszik, akkor szokott horkolni, és néha nagyokat felhorkant:) De tök aranyos, néha idegesítő, de mi így szeretjük!

És mi udvaron tartjuk, hisz nagytestű állat!

2011. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!