Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan is van ez a féregtelení...

Hogyan is van ez a féregtelenítés dolog?

Figyelt kérdés

Ezt az állatorvos végzi?Oltást vagy valami tablettát ad/adok a kutyának?mennyibe kerül kis és középtestű kutyának?

Elöre is köszönöm!

-egy tapasztalatlan gazdi-


2011. jan. 10. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

állatpatikából vagy állatorvostól lehet venni, de mikor megkapja a kötelező oltását, úgyis kap.

ált. tabletta formátumban kapható, felnőtt kutyát érdemes 3 havonta féreghajtani.

2011. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó ha már két hónapos korában megkapja az elsőt ez tabletta amit betudsz csempészni a kajájába és hogy mekkora adag kell azt megmondják az állat patikában.
2011. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, és kiskutyát milyen gyakran kell féreghajtózni?
2011. jan. 10. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint már 2 hetes korban meg kell hogy kapja az első adag féregtelenítőt nem pedig 2 hónaposan!
2011. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állatorvos adja, egy tabletta, az ára pár száz forint. (de biztosan 1000 alatt van)

Fél évente mindenképp adass be neki, de ha jár más kutyák közé is, akkor inkább 3 havonta.

2011. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Kölyök kutyának paszta formájában is van féreghajtó. Bele kell nyomni a szájába.
2011. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak 2 hetesen kell az elsőt megkapnia én írtam el a választ, és két havonta kell féregteleníteni.
2011. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!