Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb.5 beagle kiskutyának 4-7...

Kb.5 beagle kiskutyának 4-7 hetes korukig hány kg Acana tápot kell adni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy összesen.
2009. jan. 30. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mérd meg a súlyát, majd nézd meg a tápos zacskón, hogy akkora súlyra mennyit javasolnak. Esetleg kérdezz meg egy tenyésztőt, az még azt is megmondja, melyik tápot érdemes venni nekik.
2009. jan. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kölykök szilárd táplálékra szoktatását 3 hetes korban lehet elkezdeni, addig csak szopnak. Viszont a mamájuknak nagy szüksége lesz energiában gazdag táplálékra ez idő alatt, ami lehet egy jó minőségű kölyök táp is. A gyártó honlapján megtalálod az ajánlott mennyiséget 6 hetes kortól, hétre és korra lebontva. Szerintem a kb. 1 hét-10 napos átállást is beleszámítva összesen kell legalább 20 kg táp majd. Az Acanánál lehetőség van a forgalmazótól vásárolni tenyésztői áron bárkinek, aki legalább 2 nagy zsák tápot rendel meg. Az ár a házhoz szállítás költségét is tartalmazza.


[link]


[link]


[link]

2009. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Tudom, hogy ez nem ide tartozik, de tudnál esetleg egy linket küldeni a kutyádról???

2009. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Acana oldalon van fórum, tedd fel ott a kérdésedet, biztos fognak segíteni.
2009. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen már az Acana fórumon is kérdeztem és azt mondták, hogy számoljam ki :-(. De azt nem értem, hogy 5 hetes pár kilós kutyus miért eszik súlyban annyit, mint egy felnőtt?
2009. jan. 30. 20:55
 6/7 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak:

Milyen linkre gondolsz? És miért érdekelne? Amúgy még az sem biztos, hogy születnek, bár szerintem 2 hét múlva fognak, de az is lehet, hogy csak álvemhes (orvoshoz nem vittük). És nem szeretnék olyanokat olvasni megint, hogy ivartalanítsam őket meg ilyenek. (Mert igen, tudom, hogy csak szaporító vagyok.)

2009. jan. 30. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt előre lehetetlenség szerintem kiszámolni.

De a mama kutyussal is megetetheted ha marad a tápból magas a fehérjetartalma. És szoptatás után ráfér hogy összeszedje magát.

2009. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!