Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyakat zavarhatja a...

A kutyakat zavarhatja a legfrissito?

Figyelt kérdés

Van egy Bichon Bolognesem,3-4 napja hasznalok ithol Airwick legfrissitot, es a kutyusom ma egesz nap nem evett,2x hanyt..sokat aludt,de ha elkezdtem vele jatszani akkor jatszott.

Anyukam szerint a legfrisito miatt van,de szerintem nem sok koze lehet hozza.

Szerintetek tenleg a legfrisito miatt van rosszul?


2011. jan. 10. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég intenzív az illata. Lehetséges, hogy sok neki, sajnos.
2011. jan. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

36 percre van allitva,vanilia illatal

probalkozzak inkabb mas illattal?

2011. jan. 10. 21:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg más fajtával. Pl. nem fújóssal, hanem sima lógatóssal. Mert gondolom a beszívott cucc okozza a rosszullétét, nem az illat.
2011. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Rosszabb esetben lehet beteg is ,de a rosszul létét okozhatta a légfrissítőd is... túl érzékeny az illatokra ami nem ritka a kutyáknál ;)
2011. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Roolii válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, bizonyára nagyon érzékeny de szerintem nem magára az illatra hanem a benne lévő hajtógáz válthatja ki. Ha kicsit utána keresel gugliba találsz róla érdekességeket valaki említette előttem az akasztós légfrissítőt mindenféleképpen próbáld ki, 100Ft-ot és egy napot megér!

De ettől függetlenül lehet, hogy épp akkor kapott meg valami nyavaját. Ha ezek után sem akar múlni akkor irány az állatorvos!

2011. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért gondolj bele egy kicsit:

Te kellemes illatot érzel, az Ő szaglása viszont sokkal jobb a Tiédnél.

Amit Te még nem is érzel az Neki lehet, hogy már túl sok...

(pl: ezért szokták az állatok előbb észrevenni a gázszivárgást)

2011. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember is allergiás, nem bírja az ilyen szereket.

Ha ennyire érzékeny a kutyád, próbálj valami természetessel illatosítani.

2011. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
természetes, hogy egy kutyát zavar (min. 40X jobb, érzékenyebb a szaglószerve mint a miénk), de az olyan embereket is irritálja akik nincsenek a szintetikus vackokhoz szoktatva, nem kötelező senkinek vegyszereket belélegeznie a lakásában...! miért mérgezitek magatokat ilyen szintetikus illatanyaggal?....nem elég az utcán a légszenyezettség?
2011. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hell-ikon ***** válasza:

"Sok ember is allergiás, nem bírja az ilyen szereket.

Ha ennyire érzékeny a kutyád, próbálj valami természetessel illatosítani."


Ezzel maximálisan egyet tudok érteni (pláne, hogy szenvedő fél vagyok én is ezen a téren.)

Az utcán, boltban, stb. gyakran előfordult, hogy adott emberek ha a közelembe kerültek, erősen elkezdtem tüsszögni. Egy kis időmbe beletelt, mire rájöttem, hogy egy bizonyos illat valamely összetevőjére vagyok allergiás.

Na de, hogy melyik az, azt még nem sikerült kiderítenem.


Kutyánál a jobb szaglás miatt ez hatványozottabban jelentkezhet, erősebb tünetekkel.

2011. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!