Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tisztítjátok meg a...

Tetris kérdése:

Hogyan tisztítjátok meg a kutya fenekét, amikor félig emésztett, mocsárszagú, bűzös, folyós hasmenése van?

Figyelt kérdés

Olyan szag van a lakásban, mintha záptojást főztem volna. A családból senkinek sem akaródzik megtisztítani a kutya bűzlő, gusztustalan, undorító fenekét. Mindenki elmenekült itthonról.

Rám marad ez is. Mit csináljak? Töröljem ki neki, mintha ember volna? De már félig-meddig rá is száradt. Hogy szedjem le? Áztassam be a kutyát? Mindjárt hányok!

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!! Mit csináljak?


2011. jan. 11. 16:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igen, el fogom vinni az orvoshoz!!!! De addig is...
2011. jan. 11. 16:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne undorodj, szerencsétlen kutya nem tehet róla, hogy hasmenése van. A táplálkozása miatt történt ez a malőr, semmi gond, figyeljetek oda rá, mit kap enni, és akkor nem lesz ilyen baj. A kutya a rendszeres, ugyanolyan kajákat kedveli, nem kell neki gyakran táplálékot váltani.


Fürdesd meg, és szedegesd le a fenekéről a rászáradt darabokat. Vegyél fel gumikesztyűt, és akkor már mindjárt nem fogsz annyira undorodni. Ne ítéld el szerencsétlent, nem tehet róla, hogy most fosnia kellett. Segíts neki.

2011. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi van rájöttél hogy a kutya nem csak cuki és jó? Hát ez van tudod ilyenkor is szeretni kell... Ha nem tetszik vegyél plüsst. Erre nem lehet mit válaszolni ugyanis olyan evidens... Mégis mit tudsz mást tenni mint lemosni? Jöhet erre ezerféle válasz de jobbat nem tudnak mondani.
2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. minden kakilás után kitörlöm a kutyám fenekét, ugyanúgy, mint az ember gyereknek, mert bent lakik a lakásban, és nem szeretném, ha összekenne mindent.
2011. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy, ahogy a fost is összetakarítom, ha baj van és becsúszik. Egyébként konkrétan frissen egy nedves ronggyal, nem frissen meg bevágom a kádba, és kicsit beáztatom zuhannyal. Az csak szar. ha lesz gyereked, az is fog szarni. Nem lesz tőle semmi bajod, ez is hozzátartozik a kutyatartás szépségeihez.
2011. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 rucijja ***** válasza:
100%

Mosd meg a fenekét, használj gumikesztyűt.Esetleg töröld meg popsitörlővel.(én inkább a mosást ajánlom)

Én is így jártam, jutifalatnak a suliba, meg nyomkövetéshez virslit használtam.

Na ,másnap reggel megyek ki ,előszobába 5 komoly adag fos....Kora reggel, éhgyomorra....kellemes volt.Sajnos a kutyatartás velejárója, kitartás!:)

2011. jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mi a reteknek az ilyennek kutya?

Ha gyereked lesz,azt sem teszed rendbe,ha becsinál,mert kényes a gyomrod?Vagy ha idős,magatehetetlen családtagot kell esetleg pelenkáznod?

Ilyen esetben egyébként nem majd kell elvinni dokihoz,hanem AZONNAL az ügyeletre vele,mert komoly baja is lehet.

2011. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

MEGFÜRDETTEM!!!!!!!!!!!! A kakit leáztattam, a maradékot levakartam gumikesztyűs kézzel. A csipáit kiszedtem, a fenekéről levágtam a szőrt, fülét kipucoltam, megszárítottam, kifésültem az egész állatot. Befújtam szőrápoló nercolajjal, hogy csillogjon-villogjon.

Tiszta, illatos, és olyan lett, mint egy púderpamacs. Ellenben meg van sértődve, bevonult a helyére, nem jön ki, még a fejét is elfordítja. A jutalom se érdekli. Most pedálozhatok, hogy megbocsásson!

Holnap mehet megint a koszba, de ma még tiszta.

2011. jan. 11. 17:54
 9/14 anonim ***** válasza:

És még mindfig nem derült ki,mi okozza a hasmenést.

Szőrápoló kencefice helyett inkább talán siethettél volna vele a dokihoz letakarítás után.

2011. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Jelentem, a hasmenés elállt, de olyanokat pukizik, hogy már egészen el vagyok alélva.

Holnap délelőttre kaptunk időpontot a dokihoz.

2011. jan. 11. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!