Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tisztítjátok a kutya...

Hogyan tisztítjátok a kutya tálját?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy mivel, hol és milyen gyakran tisztítjátok?

21/L


2010. szept. 8. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Amiből eszik? Mivel csak reggel és este kap száraztápot, így nem igazán lesz koszos. Hetente egyszer kimosom meleg vízzel, és megtörlöm papírtörlővel, ennyi:)

Ha még valamit kunyizik napközben, akkor azt úgyis kézből kapja.

2010. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat az kimaradt, hogyha valakinek nem teljesen érthető, hogy amiből eszik és iszik. :)
2010. szept. 8. 13:38
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Minden étkezés után a mosogatóban mosogatószivaccsal, mosogatószerrel, meleg vízben. Mint a saját tányérom.
2010. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk cicáink vannak,de ez mindegy. Amikor koszosak a tálak, kimosom, kiöblitem, mint a mi edényeinket. Mosogatószert nem használok csak tiszta vizet és súrolószivacsot, ha valami rátapadt. Aztán várok, mig megszáradnak.
2010. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem kutyám van, csak cicám, de ő is eszik-iszik. Azt, amiből konzervet eszik, rögtön elmosom, a száraztápost csak kitörlöm papírtörlővel. A vizesedényét reggelente, amikor cserélem a vizet, és időnként kisúrolom.
2010. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
13.41 vagyok. Nem a mosogatóban mosom, hanem a fürdőszobában és a WC-be öntöm a koszos vizet.Van külön erre a célra súrolószivacsunk.
2010. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a tálat nem szoktuk kimosni mivel azon a tálon esznek amibe a boltban a husokat szokták csomagolni az a nemis tudom milyen anyagu fehér vagy kék tál, ha már koszos akkormásikat veszünk elő. amiből isznak azt pedig 2hetente
2010. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
mi a kerti csapnál öblítjük el rögtön evés után vagy télen a fürdőszobában
2010. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Száraztápot, kap, nem szoktam kimosni.
2010. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem cicám van, legtöbbször alutasakosat eszik, minden reggel kimosom mosogatószeres külön szivaccsal.

Külön tálkából eszik-iszik.

2010. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!