Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nemű kiskutyát vegyek...

LEO33333 kérdése:

Milyen nemű kiskutyát vegyek a már meglévő 2 éves szuka kuyám mellé?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves szuka Bordeaux-i dog kutyám és most volna lehetőségem egy kiskutyát szerezni mellé!!!Csak nem tudom,hogy milyen neműt válasszak,hogy késöbb ne legyen gond!!!Ez alatt a veszekedést értem!!!Tehát szuka-szuka, vagy kan-kan páros mennyire rizikós???Előre is köszi a segítséget!!!!!
2011. jan. 11. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha összeszoktatod őket, akkor mindegy. A lányok majd viaskodnak, ha meg fiút veszel, akkor ő meg majd lehet, ráhajt a lánykutyádra. Mindegyiknek vannak hátrányos oldalai, de ha odafigyelsz rájuk, és összeszoktatod őket, tuti nem lesz baj! Nálunk ismerősein között van mindegyik 22összeállítás" és nincs baj! Sok sikert a kiskutyához!
2011. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!!
2011. jan. 11. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő ivartalanítva van (ha nem akarsz kutyafarmot) akkor teljesen mindegy.
2011. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A szuka-kan szerencsésebb, de tulajdonképpen mind1.
2011. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindegy igazából. Szuka-szukával sem verekszik, ha nincs mellettük kan. Szuka-kan, ott igazából a tüzelési időszak ami macerás, de az valami iszonyat, mind a kettő mondja a magáét, a szuka menne a kanhoz, és forditva. Szóval akkor nagyon oda kell figyelni, és különzárni őket, 1000 %-os biztonsággal.
2011. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat!!!Egyre inkább az irányba hajlok,hogy kan kiskutyát veszek és ivartalaníttatom,az a tuti!!!!!
2011. jan. 12. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is szuka kutyánk van és mellé egy kant vettünk. Mert egy kan-szuka páros sosa nem fog tudni úgy összeverekedni, meg bunyózni mint az azonos neműek.

Ebben az esetben valamelyik kutyásat ivartalanítani kell, vagy mindkettőt.

Általában ilyen párosításnál a szukák a falkavezérek a kan felett. A kanok meg behódolnak a szukáknak. 23/N

2011. jan. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva elég magyarosra sikeredett a mondanivaló, elnézést, de remélem érted kérdező, hogy mit akartam írni:)
2011. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Össze tud verekedni a kan is a szukával, elég csunyán, ez nem érv. Ha ivartalanitani szeretnél, akkor tök mindegy milyen nemű kutyát veszel. Én amugy is eléggé elfogult vagyok a szukákkal szemben:))) Csak azt tartanék:)
2011. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!