Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kistestű szuka kutya...

Egy kistestű szuka kutya (szálkás szőrű tacskó) mennyi kiskutyát ellik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
4-5 körül..újabb szaporító..nagyszerű
2010. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem nagyságtól fügetlen. az átlag az az 5, de vannak kivételek (10nél több kölyök)
2010. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell ellenie. Aki tenyésztő, nem itt kérdez, aki meg nem tenyésztő, ne ellesse, mert nem ért hozzá.

Kérlek, ne szaporítsd a kutyusodat!

Egy mentett szálkás tacsi gazdija

2010. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem szaporítom, ivartalanítani akartam, de lett egy baleset és vemhes lett. De már szereztem 6-7 gazdit. A rokonságba is kerül és barátokhoz is, meg kisgyerek melle is visz egy család. En tényleg nem akarom szaporítani a kutyusomat, mert nagyon szeretem a kutyákat főleg a kutyusomat. Es ha a kicsik mar elérték a választási kort akkor ivartalaníttatni fogom. Es ha lesz olyan kiskutya amelyiknek nem lesz gazdija akkor azt megtartom, és amint lehet ivartalaníttatni fogom őt is, hogy ne forduljon elő megegyszer.
2010. aug. 4. 23:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Mikortól lehet ivartalaníttatni egy kutyát?
2010. aug. 4. 23:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mikortól lehet ivartalaníttatni egy kutyát?"


Amerikában már akár a 6 hetes kiskutyát is ivartalanítják, anélkül nem is adják új gazdihoz. Magyarországon még nagyon sok állatorvos ragaszkodik ahhoz, hogy csak ivarérettség után végzi el a műtétet. Mindekettő mellett és ellen is vannak érvek szép számmal. Ivartalanítani amúgy vemhes szukát is lehet.


[link]

2010. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Este meglettek a kiskutyák. 2 lett.
2010. aug. 5. 09:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencse, hogy csak kettő lett. Így az anyukának is könnyebb, meg neked is, mert kettőnek hamarabb tudsz gazdit találni. Addig meg élvezd ki a kiskutyák okozta örömöket. :)
2010. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy kis kutya kerül a mamámékhoz, egyet pedig megtartunk. Amint lehet ivartalanítjuk a kiskutyákat is és az anya kutyát is. 1 kan és 1 szuka lett.
2010. aug. 5. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán minek voltak kicsik?remélem nem állatorvos miatt,mert azt mondta 1x szólnie kell..

egyébként jó hogy ivartalanítjátok őket,végre valaki aki felelősségteljes,ha már hagyta megszületni őket.

2010. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!