Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csakkitti! Tudnál nekem...

Csakkitti! Tudnál nekem válaszolni?

Figyelt kérdés

Szia! Elsősorban hozzád szólok :) Elég régóta olvasom már ezt a fórumot, és mindig nagyon hasznos válaszaid vannak, sokat segítenek a csintalan kis golden retrieverem nevelésében, pedig még kérdést sem tettem fel vele kapcsolatban. A kérdésem az lenne, hogy tanítasz valahol kutyaiskolában? Nagyon szívesen elmennénk hozzád, és a kutyaiskoládhoz, mert biztosan tudnátok nekünk jó tanácsokat adni :) Egyébként hány éves vagy? Mesélnél egy kicsit magadról, hogy milyen kutyád van, hány éves stb? Nagyon érdekelne! :) Szeretem olvasni a hozzászólásaidat.

Ne haragudj, ha tolakodásnak vetted, nem annak szántam :)


2011. jan. 12. 14:20
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
65%

Hű... most kicsit zavarba jöttem... Nem lehetne ezt privátban?

Nem tanítok, tanulok még én is, de ha minden a terv szerint megy, egyszer majd oktató leszek egy Tükör iskolában. Keress egyet a környéketen, az oktatók sokkal okosabbak nálam, járj hozzájuk bátran :)

2011. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem akartalak zavarba hozni :) Oké, ha nem gond, akkor majd írok valamikor egy privátot. Most sajnos mennem kell, és csak pár nap múlva tudok majd visszajönni géphez, de akkor rögtön írni fogok :) És még egyszer ne haragudj :)
2011. jan. 12. 14:33
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szép is a szerelem... D:
2011. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
27%
hé csakiti te kutaképző vagy?
2011. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csakkitti egy bálnaszelidítő
2011. jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
61%
Így is van. Munkaidőmben dolgozom, szabadidőmben Bálnákat szelidítek meg tanulok kiképzőnek, és ha minden jól megy, előbb utóbb az leszek.
2011. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
17%
kívánom, hogy ne sikerüljön :D
2011. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
61%
Kössz, kedves vagy :) De kicsi az esélye, tekintve, hogy a vizsgák már meg vannak, innentől meg csak a szamárlétrát kell járni, aminek meg ha nem előbb, akkor utóbb mindenki a végére ér aki akar :)
2011. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
16%
elég nagy szamár vagy te :D remélem hogy a problémás kutyákkal ne tudj mit kezdeni, cesar milannak képzeled magad? majd te leszel itt a sztár azsziszed?
2011. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Fejezd már be utolsó.. ha nem tetszik, amit csinál, nem kell hozzászólni a dologhoz. Ne sértegess másokat, kérlek. Egyébként vissza tudtam jönni, mégsem kellett elutaznom :) Csakitti, ha nem veszed tolakodásnak, szerintem sok embert érdekelne, ha mesélnél egy picit :) Milyen kutyád van, és mennyi idős?

Amúgy én mindig is ilyen mesélős topicot szerettem volna, ahol leírjuk, hogy pl milyen vicces történetei voltak a kutyáinknak, stb :)

2011. jan. 12. 15:34
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!