Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyháza környékén tudtok...

Nyíregyháza környékén tudtok egy jó állatorvost aki nem drága?

Figyelt kérdés
Nyírbogdány,Kék,Demecser,Kemecse,Nyíregyháza.Szombaton is lehet vinni kutyát oltásra vagy csak hétköznap?
2009. jan. 31. 15:57
 1/4 anonim válasza:
Bocsi de szerintem általába mindenhol kb egy áron vannak az oltások, ha szereted az állatodat akkor meg az az 1000ft semmiség szerintem! De lehet nem jól gondolom!
2009. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert itt Pesten ahol tartozkodom 2-3ezer forintos különbséggel dolgozik a két állatorvos ahova eddig hordtam kutyáimat.
2009. jan. 31. 16:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nem mindegy hogy mennyiért oltatom be.A oltáson nyert pénzemen legalább vehetek neki valamit.Nem a kutyától sajnálom.Magamtól jobban sajnálom a pénz mint tőlle.
2009. jan. 31. 16:34
 4/4 anonim válasza:

Én is Nyíregyi vagyok nekem 10-12 Éve Dr.Gubicz Pál az orvosunk az árait fejből nem tudom sajnos!

A rendelőjét az Ív utcán találod!


Itt a címe meg a telefon száma.

Dr. Gubicz Pál

Nyíregyháza, Ív u. 1.

Telefon: +36/30-955-3463, 42/424-066

2009. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!