Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem drága, de mégis jó minőség...

Nem drága, de mégis jó minőségű kutyatáp?

Figyelt kérdés

Egyenlőre kölyöknek kéne, aztán ugye felnőttnek. Szóval mindkét verziót írjatok. Azt is hol lehet kapni. Vagy az ilyet csak állatos boltban?

Nem az enyimek a kutyák, barátnőimé. Csak én vagyok fent itt az oldalon és az ő nevükben írom ki a kérdést. Amit kaptak velük együtt tápot azt nem eszi egyik sem. Amit most vettek nekik az nagyon drága és csak eszegetik. (Azoknak sajna nem tudom a nevét.) A húsleveslébe való beáztatást már tanácsoltam nekik. Az egyik egy bullmasztiff a másik a yorki.

Köszi a válaszokat az ő nevében is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2168056-kutya..


2011. szept. 14. 13:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*nevükben is!
2011. szept. 14. 13:32
 2/11 anonim ***** válasza:
dog chow én néha ezt veszem de múgy meg a Tescosat az is megeszik.
2011. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Brit

nem is drága, viszont prémium minőség :)

2011. szept. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Aro-s, Tesco-s stb... azok jók nekünk most Aro-s van 10kg+15%=11,5kg-os most a száraztáp, de nem tom mennyibe került mert én vettem, sok kutytáp van néz körül az interneten h melyik lenne a legjobb a kutyáidnak!!!:D
2011. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ilyeneket szoktam venni: Tesco,Aro,Dorty,Morzsi,Bruno,Fiesta!
2011. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Szegény kutyák...


Szerintem is Brit, vagy Bosch, Josera, esetleg Dog Chow

2011. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

őszinte leszek.. én is tescos kajával etettem annó a kutyáimat, meg főztem nekik (csirkefarhát tésztával). De a tescos szárazat meg sem ették a kutyáim, csak kiszórták (így voltak mindennel). Mikor először haza hoztam nekik a Britet, úgy ették, hogy el sem hittem.

Azóta is azt kapják, és nem unják. :)

2011. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

aro,cba,tesco...morzsi..stb felejtő!!nem egy kutyát láttam akik fostak tőle..képzelem mi lehet bennük..

dog chow,nature's best,bio plan,happy dog,select gold

ezek nekünk beváltak és nem húzós az áruk..

2011. szept. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a josera termékei nagyon jókl és nem drágák
2011. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom kicsit ütköznek a vélemények, de azért köszi. Kiindulási alapnak jó. Amúgy a CBA-s Tesco-s Morzsi meg ilyesmi az tudom, hogy nem jó. A jó táp az ami nem konzerves és van benne ásványi anyag, vitamin.

Ja, és még egyszer megerősítem: egyik sem az én kutyám, mondjuk mindegy. Csak tanácsokat adtam már nevelés terén nekik, gondolták hátha tudok táp tanácsot is adni.

2011. szept. 14. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!