Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collitok mindig veletek...

Border collitok mindig veletek van?

Figyelt kérdés
Mindig veletek van? Mikor dolgoztok olyankor otthon van egyedül vagy mikor van egyedül?
2011. jan. 12. 20:58
 1/5 diagnostic ***** válasza:
100%

Hihetetlen,de a legtöbb border collie tartó is ugyan olyan,mint bárki más. Vagyis vagy iskolába jár,vagy dolgozik. A szerencsésebbek ha akarják magukkal viszik munkahelyre,de a döntő többség nem.

Nyugodtan elvan pár órát egy tisztességes border akár a kertben,akár a lakásban,ha rendesen van tanítva,és foglalkozva vele egyébként,és mellé eléggé lefárasztják nap mint nap.

2011. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincsenek mindig velem. Napi néhány órát egyedül vannak otthon. Mivel megszokták ezt, reggel játék és etetés után szépen elvonulnak és alszanak még pár órát.
2011. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi csak ezt a fajtát szeretném és azt olvastam hogy legyen mindig velünk meg nem lehet egyedül hagyni. Ezért kíváncsi voltam hogy hogyan oldják meg a border tulajok.
2011. jan. 12. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy oldottam meg h meg van nevelve + le van fárasztva annyira h amikor egyedül van ne legyen kedve rosszalkodni, hanem csak aludni. Ennyi.
2011. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a lényeg, hogy legyen mindig veled, de az az idő legyen aránylag sok és tartalmas, amit együtt töltetek. Járjatok nagyokat kirándulni, kutyaiskolába vagy flyballozni, terelni, agilityzni, mindegy... otthon trükkök tanulása és nagy közös játszások. Ez a kutya, egy életmód is egyben.

Ha ez, és a nevelése rendben van, akkor nem jelent problémát egyedül hagyni otthon néhány órára.

2011. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!