Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin Medium Junior...

Royal Canin Medium Junior megfelel egy kölyök Border C. -nak? Jó táp?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes!
2011. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy nem..
2011. okt. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen vagy nem? Mi a gond vele?
2011. okt. 25. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:

második voltam:


bocs, valszeg nincs baj vele, hacsak az nem, hogy rengeteget ürít a kutyám (ugyanezen tápot etetem) és drága is


én most váltok tápot, magam is kíváncsi vok, mennyi lesz a salakanyag

2011. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
én nemszeretem a royalt... drága és annyira nem is jó.
2011. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiképzőnknek 2 Border Collie-ja van, azt mondta, hogy kölyök, növendék Border Collie-nak még véletlenül sem adna Royal Canint (túl magas a fehérjetartalma). Osztom a véleményét, nekem más fajta kölyökkutyám van, Royallal kezdtünk, tényleg bazi magas a fehérjetartalma és hihetetlenül sok a napi előírt adag is.

Mi Happy Dogra váltottunk, ebben az ég világon minden benne van, ami a növendék kutyáknak kell (még zöld kagylókivonat is, ami a tápok között ritka, mint a fehér holló), árban viszont kedvezőbb, mint a Royal és a fehérjetartalma is teljesen jó!

2011. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szintén borderes vagyok. Happy doggal kezdtünk, aztán váltottunk Eukanubára, de amint elfogy ez az adag visszatérünk a Happy dog juniorjára. Kevés fehérje-> lassú növekedés, ami jó, mert nem terheli agyon az ízületeket. Legalábbis ez volt az állatorvos állásfoglalása.
2011. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Jól sejtem, hogy 7-8 hetes a kutyus? Junior táp még nem ajánlott neki amúgy sem, mert azok 6-8 hónapos kortól adhatók. Ha ennél fiatalabb, akkor a Baby kell neki!

2011. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!