Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vonzata lehet annak...

Milyen vonzata lehet annak hogy egy társasházban lakom és a kutyám sokat vonyít mostanában ha nem vagyunk itthon és fel akarnak jelenteni?

Figyelt kérdés
Már ugy értem hogy mit tudnék ebben az esetben tenni h ne csinálja ezt? Segítsetek mert nagyon fontos lenne kérlek
2009. jan. 31. 17:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
A kutyusod azért vonyít, mert magányos egyedül van és unatkozik! Vegyél mellé egy másik kutyust, vagy cicust, hogy a játékkal le tudja kötni magát, amíg te haza nem érkezel.
2009. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédok igénye jogos, hogy lehetőség szerint csend legyen, és egy kutya ne verje fel az egész házat, mert a gazdi épp nincs ott. A te kutyád, a te dolgod megnevelni. Ha nem tudsz otthon lenni, mert munka van (ami normális), akkor szerezz be neki egy társaságot. Csak aztán ne az legyen, hogy ketten vonyítanak.
2009. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

És szerintetek ennek milyen vonzata lehet ha feljelentenének?

Mit von ez maga után mert nem szeretném elvinni innen a háztól.

Eddig nem nagyon csinálta ezt. lehet hogy azért vonyítana mert kizártunk a szobából míg dolgozunk mert vettünk uj szőnyegeket mert kb 1 hete volt ez és a szomszéd is azt mondta kb 1 hete csinálja ezt.

Ez lenne a gonD?

2009. jan. 31. 17:59
 4/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős és mekkora kutya? Lehet gond valóban, ha kizártátok egy helyről, és beszűkült számára a tér. A szőnyeget ha féltitek nem lehet feltekerni, amíg nem vagytok otthon?
2009. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Ha feljelentenek, akkor pénzbírságot kaphatsz. De különben én utálom az olyan szomszédokat akik másokat akartanak cseszegetni, legyen az kutya miatt vagy bármi, ahelyett h a saját dolgával foglalkozna.Ha zavarja vmi szóljon de ne egyből feljelentsen, velem már volt olyan h zenét hallgattam jó hangosan d.e vagy d.u, de nem este és a paraszt szomszédom kihívta rám a rendőröket, meg előtte verte a padlóját gumikalapáccsal, meg néha akkor is mikor oka nem volt rá, na akkor milyen alapon amikor este 6ig vagy asszem tovább lehet bármit csinálni.Egyúttal én is feljelenthetném, de én nem vagyok olyan primitív bunkó h kitoljak a másikkal, meg nincs is időm ilyenekkel foglalkozni. És ez előfordult egyszer és onnatól kezdve elkaptam a feleségét az úton és úgy le k*****any***-ztam...stb h öröm volt nézni és elmondtam neki ha még1xer lekopog a férje ordíttatni fogom neki a pl Tiesto-t vagy Depresssziót és nagyívbe le fogom kakilni h kopog e vagy sem mert úgyse fogom hallani...


22/L

2009. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

Én a kiskutyámat azzal csitítom, hogy mielőtt elkezdek öltözködni, májkrémmel bekenem az egyik gumijátékát és számára elérhetetlen helyen tartom addig, amíg ki nem lépek a lakásból, és ha kiléptem, egyből megkapja (persze akkor más csak az érdekli, hogy nyalogathassa azt a finomságot!)

Panasz eddig nem jött a szomszédoktól, remélem nem is fog! Próbáld ki, hátha bejön! Sok sikert!


(Amúgy az tök igazságtalan számomra, hogy ha egy kutya sír a társasházban (általában csak nappal, ha egyedül van) azért feljelenthetnek, de ha egy kisbaba csinálja ugyanezt (csak ő éjjel-nappal) annak semmi ilyen következménye nincs. Na mindegy, ez csak egy furcsa gondolat.)

2009. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ha nem baj. Mi alapján jelent fel ? Felhívja a rendőröket és elmondja nekik h ugat a kutyám? Mennyi lehet a pénzbírság amit kiszabhatnak ilyenkor nekünk? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2009. jan. 31. 19:14
 8/21 anonim ***** válasza:

18:50 Egy kisbabával otthon vannak, és a rá vigyázó azonnal le tudja csitítani, vagy meg tudja tenni a megfelelő lépéseket annak érdekében, hogy minél hamarabb megnyugodjon, de ha egy kutyát egyedül hagynak, és egész nap vonyít, őt ki csitítja le, míg a gazdi hazaér?


Kérdező, feljelenthetnek, mivel zavarod mások nyugalmát, és általában a társasházak házirendjében van erre vonatkozó pont. Ugyanez vonatkozik hangos zenére és minden hasonlóra.

2009. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18:49 Gratulálok, erre ne legyél büszke, azért remélem, hogy este 8-10 után már nem csinálsz zajt, ugyanis az én egyik szomszédom olyankor szereti a zajt csinálni, és hiába lett neki szólva szépen már nagyon sokszor. A képébe fogom nyomni a házirendet és az erre vonatkozó rendeletet.
2009. jan. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarunk feljelenteni. Egyszerűen zavar minket és nem látjuk a kiutat. Nem jelentünk fel és találd meg Te a kiutat! A lakók
2009. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!