Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Való-e yorkshire terriert...

Való-e yorkshire terriert vagy más kistestű ölebet tömbházba tartani vagy inkább tartsuk őt kertes házba?

Figyelt kérdés
Szeretnék valami apróbb kutyaféleséget,csak tömbházba lakunk és nem tudom,hogy ott jó-e neki.Pár év múlva kiszeretnénk költözni családi házba,s ott már biztosabbra menne a tartása.XD
2011. jan. 13. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A yorki stb. kifejezetten szobakutya,nemhogy való a a tömbházban(szobában)való tartása,hanem ott kell tartani!!!:-)Én ha hasonló kutyust szeretnék,biztos nem akarnék éveket várni a kutyatartással,hiszen ők kifejezetten benti kutyák. ;-)
2011. jan. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze az ilyen pici kutyákat nyugodtan tarthatod, sőt! Szegény kint a kertben szétfagyna. Viszont a rendszeres sétáltatásról ne feledkezz meg. Neked se jó érzés, ha nem tudsz kimenni wc-re. :)
2011. jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Napi 4-5 séta mellett nyugodtan lehet.

Bár ha kezdő kutyás vagy akkor a yorki felejtős...

2011. jan. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Természetesen,ha lenne családi házunk,akkor sem lenne szívem kint tartani,hanem bent legyen a családdal.Várni szeretnék még azért egy pár évet ezzel a "kutyás" dologgal is,mert még nem készültem fel rá egészen lelkileg,meg most még vannak tengerimalacaink is,azokkal is elég sok idő elmegy olykor.XD
2011. jan. 14. 03:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg elég drága ezeknek a kutyusoknak a fentartása,így hát még várni kell nekünk 1-2 évet,mire anyagilag jobb szinten leszünk....:-)
2011. jan. 14. 03:12
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezen az oldalon rengeteg sok jó holmi van kutyák részére,amiket lehet vásárolni nekik,csak mind olyan drágák!

2011. jan. 14. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!