Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy törpe pincser kutyust...

Egy törpe pincser kutyust csak házban lehet tartani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem a törpe pincser,nagyon régóta a vágyam egy ilyen kis kutyus. Azt mondják hogy azt a házba lehet tartani. Én nem szeretnék házba állatot tartani. Egyébként kertes házban élünk. Ha lehetne nyáron kint tartani akkor mi a helyzet vele télen?
2011. jan. 13. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én két kicsi palotapincsim a lakásban lakik, nem is bírják a hideget, de a szomszédban van egy palotapincsi, ő nem mehet be a házba, udvari kutya, de van kint háza. Tőled függ, hogy hol akarod tartani.
2011. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Törpe pinscher meghallna kint. Rövid szőrű, pici, vékony, törékeny csontozatú. Válasz nagyobb és bundásabb kutyát.
2011. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, csak házban. Ne akarj már egy kb. 3 kilós, rövidszőrű kutyát kirakni a kertbe...

Ha a házban nem akarsz állatot tartani, akkor ne legyen kutyád vagy válassz egy minimum középtestű, sűrűbb bundájú kutyát.

2011. jan. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 16 évig volt törpe pincserünk,a kis drága megfagyott volna kint,olyan kis vékony,kecses,rövidszőrű és kicsi kutyák.Semmiképp ne akard kint tartani,ha kinti kutyát keresel,nézz egy nagyobb bundájú,,hidegtűrő"keveréket,vagy akár egy dobermannt(persze csak ha kellő nevelésben tudnád részesíteni ill.kutyasuliba járni vele).Egyébként is a pincser az a fajta,ami minimum az ágyig könyörgi be magát,nem létezik nem engedni neki:)(ettől még soha nem voltak problémáink a mostanában oly sokatt emlegetett falkavezérséggel)
2011. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kizárólag. Nem csak télen, nyáron is. Egy hűvösebb nyári éjszakán (10-15 fok) is vacogna kinnt. Felelőtlenség és passzív állatkínzás lenne őt kerti életre kárhoztatni.
2011. jan. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbáld ki nyugodtan a LÁBADDAL:vegyél fel egy zoknit és menny ki papucsba télen,állj egy helyben és várd meg még szétfagy:)


kb. ezt erezné szegény kutyus:(nekem is van egy,nem hullik a szőre és lakásba simán tartható:)

2011. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!