Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan és milyen feltételekkel...

Hogyan és milyen feltételekkel lehet egy kutyust menhelyre adni?

Figyelt kérdés
Nem saját,találtuk ma hazafelé jövet,útszélénél...nem tudjuk megtartani .
2011. okt. 19. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Beviszitek, onnantól elmondanak mindent.

Milyen a kutyus, ápolt? Mire következtettek, volt gazdája, vagy kidobhatták otthonról?

Mondanám azt is, hogy csináljatok róla fotót és tedd fel fb-ra v ilyesmi helyre, hogy ingyen elvihető, de lehet a gazdija keresi és ha esetleg van benne chip, akkor beazonosítható (menhelyen meg tudják nézni).

2011. okt. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha találtatok egy kutyát akkor először állatorvos chippet nézni.Lehet,hogy azonnalmeglesz a gazdája.Ha nincs chip,akkor plakátolás a környéken.
2011. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán beviszed. Egy 5 nappal ezelőtt én is találtam az úton egy kutyát. Szegény már nagyon sovány volt. De szerencsére az egyik ismerősömnek kelet és tegnap elvitte.
2011. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a kutya út szélén talált nem városban vagy stb.. akkor az t ki tették.
2011. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is a fent említetteket javaslom , előbb állatorvos ott megnézik hogy van e chipje és ha van akkor már hívják is a gazdit, ha nincs akkor csinálj róla egy képet és tedd ki a környékre plakátokat ,helyi újságokba még facebookra is kiteheted hogy talált kutya hátha vki felismeri,ha 1-2 héten belül nem jelentkezik érte a gazdija akkor keres neki új gazdát facebookra tedd fel illetve újságokba is hirdessd meg, ha meg nem tudjátok pár hétig se magatoknál tartani akkor ad be a menhelyre..
2011. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem mondanám igénytelennek,de látszik szegényen,hogy már néhány napja kóborólhatott,fárdtnak tűnt,éppen az előbb evett,mohó volt,így biztosan éhezett is.A párom is ezt mondta,hogy plakátokat készít és kitesszük néhány faluba,meg a közeli városban is.Max hétvégéig maradhat nálunk,de utána nem tudom mi lesz,barátnőm ajánlotta fel,hogy amíg nincsen meg a gazdi nála is lehet,de szerintem lemondtak róla és így a menhely is szóba került.

Viszont sajnáljuk,mert félünk,hogy ott elaltatnák.

Meg nem is tudjuk,hogyan működik ez...fizetős,meg lehet,csak bizonyos ideig lehet majd ott...nem tudjuk.

Az ismerőseinknek is van már kutyája,így nem tudjuk őt máshol elhelyezni,végső esetben menhelyen.

2011. okt. 19. 19:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Merre laktok? Esetleg hátha tudunk ajánlani normális menhelyt, ahol nem vár altatás a kutyusra, ha oda kerülne a sor...

Facebook-ra rakj fel fotót róla és mehet a megosztás!

2011. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Menhelyen nem altatnak.

Készíts róla képet, és tedd föl netboard-ra is:

[link]

[link]

2011. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!