Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány éves kortól süketülnek...

Hány éves kortól süketülnek meg a kutyák?

Figyelt kérdés
Van, egy kb. 15 éves lány kutyánk, azért nem tudom a korát pontosan, mert kb. 12 éve találtuk őt, akkor mondta az orvos, hogy olyan, 3 év körüli lehet. Nagyon vidám, ugrándozik , játszik is a kicsikkel, de viszont nem hall, én úgy vettem észre. Nem hallgat a nevére, és ha szólok neki, nem figyel, csak a tapsra.
2011. jan. 14. 16:38
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha a tapsot meghallja akkor nem lehet süket, maximum nem érdekled őt ha szólsz neki.
2011. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Azeriel válasza:
asszem 14-15 évtől de lehet előbb is
2011. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha eddig hallgatott a nevére, most miért nem?
2011. jan. 14. 16:45
 4/7 Azeriel válasza:
akkor nem tudom de nagy való színűséggel ha eddig hallot akkor lehet hogy most kezd süketülni! nem vok állatorvos!!
2011. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, ahogy öregszik romlik a hallása/látása pont úgy,ahogy az embereknél. Gondolom nem üvölteni szoktad a nevét, a taps pedig hangosabb,mintha csak odaszólnál neki,hogy mittomén Rexi.
2011. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet meghatározni. Gondold el némelyik ember már 25 évesen sem hall rendesen, némelyik öregnek meg megmarad a hallása. A kutyáknál ugyanigy van.
2011. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első petárdázás után.
2011. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!