Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ilyenkor...

Normális, hogy ilyenkor hullajtja a szőrét a kutyám?

Figyelt kérdés
Kinti kutya: vizsla-valami keverék. Szilveszterkor 3 éjjel bent aludt, mert félt odakint. Olvastam, hogy kinti kutyát azért nem jó beengedni, mert a szervezete azt hiszi, hogy nyár lett, ezért elkezd vedleni. Ettől lehet, vagy előfordul amúgyis, hogy hullik a szőrük?
2011. jan. 14. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

most jött egy hirtelen melegfront, több ismerősöm kutyája, és az én egyik ebem is elkezdett vedleni...

mondjuk ez a bizonyos kutyám idén télen 12 óra panelban tartózkodás után is (26°!!!) képes volt elkezdeni vedleni :S

holnapra is 11°ot jósolnak, aztán meg ha jól tudom megint fagy lesz... megkergülnek a növények is, az állatok meg pláne, hülye időjárás... :/

2011. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is vedlik ezerrel. Marha boldog vagyok tőle...
2011. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem csak az enyémmel vannak ilyen gondok. Azért megnyugodtam kicsit, bár tudom hogy ez így nem jó....


Köszi a válaszokat!

2011. jan. 14. 21:53
 4/4 hell-ikon ***** válasza:
100%
Az elmúlt 1 évben igen bolond időjárás volt, az én kutyám gyakorlatilag 2-3 hetente vedlik folyamatosan, ahogy változik az időjárás (német juhász). Pedig máskor volt egy rendes tavaszi meg egy rendes őszi vedlés és kész.
2011. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!