Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nem tud gazdikereső,...

Valaki nem tud gazdikereső, vagy rossz körülmények közt tartott angol bullterrierről?

Figyelt kérdés

Fajtamentőknél most sajnos nincs megfelelő.

2,5 éves ivartalanított bull szuka mellé jönne társnak.Kor,nem,külemi hibák stb.nem számítanak,csak ne legyen verekedős,domináns.

Azonnal menne ivartalanításra,nem vagyunk szaporítók.


2011. jan. 16. 18:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

nem értem miért sos és hogy lehet azonnal keresni. mi ilyen sürgős a befogadásban?


ne haragudj, de én nem azt látom az írásaidból, hogy segíteni szeretnél, hanem hogy gyorsan ingyen fajtiszta kutyát akarsz. és az, hogy hangsúlyozod az ivartalanítást még egy picit gyanús is. fajtamentőktől úgy is csak ivartalanítva kapsz kutyát, vagy ivartalanítási kötelezettséggel.

2011. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem FAJtiszta,hanem FAJTAtiszta,de ez most nem lényeg.

A történet az alábbi:Pesten laktunk ivartalanított szuka bullunkkal,ahol ugye naponta többször kutyák társaságában játszhatott,voltak barátai.

Végre sikerült leköltöznünk vidékre,ami nagyon jó,csak épp itt nincs kutyasétáltató és a kutyánknak nincs társasága,nagyon magányos,nincs kivel játszania.

Egyre jobban hiányzik neki a társaság,ezért szeretnénk mellé mielőbb egy másik bullt.

Eddigi kutyáim is mind ivartalanítva voltak,az új is ivartalanítva lesz,én nem teszem ki a kutyámat egy ellésnek.

Bullterriert szeretnénk mindenáron,ez a fajta a mindenem.

Fajtamentőknek még azt is felajánlottuk,hogy ideiglenes befogadók leszünk,de még nem volt megfelelő kutya,a mienk pedig egyre magányosabb.

Próbáltam falubelieket rávenni közös kutyázásra,de gyakorlatilag kiröhögtek.

Kecskemétre szeretném tavasztól hordani agilityre,de tömegközlekedéssel nem egyszerű.

Ennyi a történet.

2011. jan. 22. 12:20
 13/17 anonim ***** válasza:

egyre magányosabb a tied?

akkor foglalkozzál vele te, egy másik kutyától nem érezné jobban magát, főleg ha fölötte állna a rangsorban

el vagy tévedve

amúgy szerintem ez csak kifogás hogy magányos a tied, mert befogadhatnál egy kisebb termetű keverék kan korcsot

2011. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Korcs kutya nincs,csak keverék.Nincs semmi bajom a keverékekkel,de én bullt szeretnék,ez a fajta a kedvencem,ez van.

A fajtamentőknek egyébként az a "gondjuk"velünk,hogy 85 kilométerre költöztünk Pesttől,és olyan kutyát tudnának adni(már ha lesz ilyen)aki idősebb és nincs rá napi szintű érdeklődés.Természetesen ha bejön a képbe ilyen kutya,éjjel-nappal,bármikor jöhet.

Már felkínáltak egyébként egy törzskönyves szukát,aki nem veszi fel a kant,így megválnak tőle.

Most szervezzük a leutazást,és a párom állatorvos barátjával megbeszéltük ma az ivartalanítást is.

2011. jan. 22. 23:01
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja és te ne szólj le engem,fajtatiszta nj-t akarsz ingyen a fajtamentőktől úgy,hogy még az állatorvosi költségeket se kelljen kifizetni.

Neked miért nem jó a kistestű keverék?

2011. jan. 22. 23:04
 16/17 anonim ***** válasza:

én meg ferrarit szeretnék, de nem azt vettem, mert nem volt rá pénzem... szerintem az hülyeség, hogy nem segít a magányán másik kutya, mert igen is segít. de ő nem válogat, gondolom eddig se csak bullokkal játszott.

Én csak azt nem értem, ha valakinek nincs pénze a kutyára, akkor hogy lesz később pénze eltartani. Egy kutya ára elenyésző a később ráköltött összeghez képest.

ha olyan sürgős, de mindenáron bullt akarsz, akkor legyél ideiglenes befogadó úgy, hogy befogadsz egy keveréket, amíg gazdára lel és közben gyűjtögetsz egy bullra. Na, milyen ötlet? így a kutyád addig se lesz magányos, te segíthetsz egy keveréken, amikkel semmi bajod, és mindenki boldog!

2011. jan. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ma megérkezett hozzánk az új családtagunk.

3 év körüli bullterrier szuka,kicsit elhanyagolt,világi jó fej.

2011. febr. 6. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!