Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A BKV. -ra miért nem lehet...

A BKV. -ra miért nem lehet két kutyával felszállni?

Figyelt kérdés

Nem egyszer fordult elő amikor mind két kutyámat hoztam dolgozni, hogy nem állt meg a sofőr, vagy leszállított a járműről.

A kutyák szeretik egymást, olyanok mint a házasok, soha nem verekedtek egymással, és mind kettő szájkosárral van ellátva.

Senkibe nem tudnának kárt tenni.

Felháborító a számomra, hogy az ölebeket meg szájkosár nélkül szállítják. ( nem szállító dobozba )

Lehet én vagyok a hülye, de egy kis méretű kutya talán nem tud harapni?


2011. jan. 17. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Béna békávés szabályok....

Biciklit se lehet metróztatni, hát nem hülyeség?!

2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam. Én két amstaffal szoktam BKV-n utazni nagy ritkán, van amikor a hév-en is, buszon is, és még sohasem szólt miatta egyik ellenőr sem. Ránézett a kutyáimra, szájkosár van mindkettőn, engedelmesek, kérte a jegyüket, amit vettem nekik, és otthagyott minket, azt mondta, hogy rendben volt. Találkoztunk már olyan ellenőrrel is, aki megsimogatta őket, van amelyik pedig szabályosan undorodott tőlük..
2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Azt hiszem járművenként egy állatot lehet felvinni. De lehet hogy rosszul emlékszem.
2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Hát, végülis jogos a felháborodásod, de az eseted egyedi. Arra is gondolj, hogy mikor a szabályokat alkotják, nem csak rád gondolnak, nem lehetnek minden egyes emberre tekintettel. Úgy gondolták, hogy egy ember elég, ha egy kutyára figyel, nem tehetnek különbséget békés és hevesebb kutyák között. Ha mindenkinek megengednének mindent, akkor rengeteg baleset történne. Az ölebes buszozók engem is felháborítanak, szerintem sem a kutyának nem jó, sem a normálisan utazókkal szemben nem korrekt.
2011. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13%

1 jármű 1 állat

Most te azt hitted, hogy egy busszal egy egész kutyafarmot szállítasz majd?

Embereknek van fenntartva a busz nem kutyáknak.

2011. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Én néha szoktam két kutyával utazni, de soha senki nem szólt érte. És szálltam is fel egy kutyával úgy, hogy volt a vili még egy, vagy kettő.
2011. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg tényleg az az oka, hogy egy ember, teljes figyelemmel egy kutyáért tud felelni, legalábbis ebből indulnak ki.


Az amikat megnézném :D

2011. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:49


Télleg??? :-O


Akkor ne is járjak be dolgozni, hogy az EMBEREK értékeit vigyázzuk?

Hogy te milyen okos gyerek vaaaagy!!!!


Mond csak meg van a nyóóc általánosod? Tudod mi az?

2011. jan. 17. 20:57
 9/20 A kérdező kommentje:

Többieknek köszi a választ.


Csak nem értem, ha meg is oszlik a figyelmem kettőre, hogyan tudnának bajt vagy kárt okozni. Rövid pórázon vannak bőr kosárral, hogy még csak ütni se tudjanak.


És az is érdekes a számomra, hogy az nem baj amikor a gyerkőcök ( mert ugye egyesek szerint az embereknek van fent tartva ) összeokádják, ( a másik ember meg lép bele más hányadékába ) szétszedik a jármű berendezését...

Szal azokat bezzeg nem merik leszállítani.

A szaros hugyos hajléktalanokról meg nem is beszélve.

Nem akarom bántani a hajléktalanokat, de egyesek nagyon elhagyják magukat. Ismertem olyan hajléktalant, akinek rendes munkája volt és tiszta ruhában jelent meg.

Na mindegy hát ez van. :-(

2011. jan. 17. 21:06
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

"Télleg??? :-O


Akkor ne is járjak be dolgozni, hogy az EMBEREK értékeit vigyázzuk?

Hogy te milyen okos gyerek vaaaagy!!!!


Mond csak meg van a nyóóc általánosod? Tudod mi az?"


Tipikus pesti vagy. Értelmes gondolkodás nem megy.

Gondolj már bele ha mindenki kettesével szállítaná a kutyákat a buszon akkor szerinted lenne hely az embereknek? Sokszor úgyis is tele vannak a buszok úgy, hogy egy kutya sincs.

Ha kutyákat akarsz szállítani akkor járj kocsival, mert a BKV nem kutyaszállításra van bármennyire is fáj neked.

2011. jan. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!