Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy lepke már tegnap óta itt...

Egy lepke már tegnap óta itt ül a kertünkben a járdán, és úgy néz ki nem tud felszállni, lehet tenni valamit, hogy ne pusztuljon el?

Figyelt kérdés
(Esetleg beporozni a szárnyát egy kis virágporral, vagy valami hasonló.)
2011. aug. 28. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

annak annyi

rajta kívül van még ezer lepke

vagy vidd állat orvoshoz ...

2011. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ül? Honnan tudod hogy nem áll? A popsija lent van a földön?
2011. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz... Nem fog kiröhögni...
2011. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, tudtad-e, de a lepkék már nem élnek túl sokáig ebben az alakjukban...
2011. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem azért majd megmosolyog a doki, ha viszed. :)
2011. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
36%
Talán éhes. Adj neki egy kenyérmorzsát és cseppents egy gyűszűnyi kólát mellé!
2011. aug. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Drága Barátaim, köszönöm szépen képességeitekhez méltó válaszaitokat.

Bár komolyan nem értem, hogy miért van az, hogy az ilyen zsenik általában mindig ellenállhatatlan vágyat éreznek gondolataik közlésére...

Persze azt sem világos, hogy akinek nincs humorérzéke (mert a parasztoknak általában nincs), az minek érzi fontosnak, poénnak szánt szellemtelenségekkel fárasszon másokat. És akinek esetleg még mindig nem világos- ezt most nem kérdésnek szántam, nem kell válaszolni...

2011. aug. 29. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne foglalkozz azokkal,akiket nem érint meg egy élőlény sorsa,pláne még vicceskednek is.Én sem értem őket.Sajnos nem sokat tudsz tenni a pillangóért,valószínűleg el fog pusztulni a hidegben.Szomorú,főleg ha az ember KÉPES BELEGONDOLNI,de nem tudod megmenteni.
2011. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!