Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A harapdálás lehet időhiány...

A harapdálás lehet időhiány miatt is? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy egy éves kan labradorom. Vannak olyan napjaim amikor nem nagyon tudok vele annyit foglalkozni mint egyébként csak amikor elmegyek mellette megdögönyözöm és már rohanok is tovább. A mai nap is ilyen volt, ma nem nagyon játszott vele senki, én nem voltam itthon, tesómék se anyum meg nem szokott játszani vele és amikor hazaértem és meg akartam simogatni a buksiját akkor elkezdett harapdálni, nem olyan nagyokat csak a szájába vette az ujjamat és kicsiket harapdált. Amúgy ilyen soha nem fordul elő, amikor a fejét simogatják az orrát tartja fel, de csak szimatolni akar. Akkor ez a harapdálás lehet azért mert ma keveset foglalkoztunk vele?
2011. jan. 17. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a picit-harapdálás kedveskedés.

Nem tud téged megsimogatni, ezért finoman megrágcsál.

2011. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyelmet akar, és az a tapasztalata, hogy így megkapja. Azért illene annál kicsit többet foglalkozni egy kutyával, mint hogy elmész mellette és megdögönyözöd.


Neki az a napi 3-15 perc a világ összes öröme, ezt várja a nap 24 órájában.

2011. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rengeteget foglalkozok vele. Ez az "elmegyek mellette és megdögönyözöm" dolog nagyon ritka. Sajnos vannak olyan napok amikor egy nap max 3 órát vagyok itthon, vagy annyit se, de mégegyszer mondom ez nagyon ritka. És köszi mégegyszer a válaszokat :)
2011. jan. 18. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!