Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyát tényleg nem...

Kistestű kutyát tényleg nem jó Orijennel etetni?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta, hogy az Orijen munkakutyáknak való, nem ölebeknek. Szerintem hülyeség... Szerintetek?
2011. jan. 18. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti, hadd egye!
2011. jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is az. Az Orijen -szerintem- a legegészségesebb táp egy kutyának. Kár, hogy kevés hozzá a fizetésem.
2011. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És azt nem mondta, hogy miért nem való?

"A biológiai szükségleteknek megfelelő ORIJEN ADULT tökéletesen kielégíti bármely fajtájú felnőtt kutya természetes tápanyagszükségletét. Az etetendő eledel mennyisége függ az állat fajtájától, korától, aktivitásától és a környezetétől."

2011. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Harmadiknál a pont! A testvérem egy weszie-t és egy leonbergit (>80kg) etet vele és simán visszajön a felár a nulla állatorvosi költségeken.
2011. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a yorkie kutyám eszi az ORIJEN RED nevű tápot, jó sokáig elég neki, így meg tudom fizetni. Ez hülyeség, hogy csak munkakutyáknak való.. nálunk az ölebkutyások között is nagy sztár az ORIJEN táp, és azért egy kistestű kutyának is kell azért a megfelelő mennyiségű fehérje, és az ORIJEN tápokban ez mind megvan :-)
2011. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam!! A kutyusomnak nagyon ízlik, uh már meg is rendeltem egy 7kg-at, csak aztán hallottam ma ezt a hülyeséget és egy kicsit elbizonytalanodtam. Annyi pénzem meg nincs, hogy csak úgy kidobjam az ablakon a tápot amit már megrendeltem:-)
2011. jan. 18. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!