Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet két kistestű kutyámat...

Lehet két kistestű kutyámat egyszerre szállítani autóbuszon?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet , de szájkosár mind2 kutyára kell...én láttam már a buszon egy nőt két dobermannal szájkosár volt rajtuk..
2011. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Éb úgy tudom, hogy nem, de aztán mintha olyat is hallottam volna, hogy azóta változott a szabályozás. Kérdezz rá konkrétan annál a társaságnál, akikkel utazni szeretnél, mert más-más a különböző volánok szabályzata és más a BKV szabályzat.
2011. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy egy buszon csak egy kutya szállítható. Ez nem függ a mérettől. Szájkosár pedig kötelező.
2011. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Volánról lenne szó.

Egyébként régen egy kutyát lehetett csak.De én is úgy hallottam,hogy azóta változott a szabály..

2011. okt. 11. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hívd fel a Volánt, mert én Volánnál már olyanba is belefutottam, hogy az a járat a buszvezető saját busza, ezért ő dönti el személyesen, hogy utazhat-e rajta kutya...
2011. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hívd fel a társaságot, az a legtisztább. Én mindig mindent előre letisztázok, hogy ne akkor kelljen koppannom, ha már ott vagyok a kutyámmal.

Amúgy elég sokat utazok vele bkv-n, de még soha nem kértek hozzá se szájkosarat, se jegyet, de még csak a póráz sem szokott rajta lenni. Jól nevelt, elül az ölemben. Ha nincs velük gond, akkor nem fognak szívózni.

2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló a tapasztalatom. Jólnevelt kutyám van és még csak jegyet sem kért a sofőr, és a szájkosár sem volt rajta. Kérdezz rá,de szerintem lehet.
2011. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy buszon egy kutyát lehet szállítani, Volánnál és BKV-nál is, erre rendelkezés van, nem a társaságok saját szabálya. A többi a sofőrtől függ:)) Egyik ismerősöm leszállították emiatt a buszról. Szájkosár méretfüggő. Alapban kötelező, ha kicsi akkor nem!,mondjuk akkor szállítódobozban érdemes szállítani.
2011. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Akiteki ***** válasza:
100%

Két közepes kutyával szoktam rendszeresen volán buszon utazni. Meg BKV-n is, de az más kategória.

A kb. 50 alkalomból egyszer jegyezte meg a sofőr (akinél már egyébként is utaztunk vagy 10x), hogy egy kutyát lehetne felvinni. Megkérdeztem, hogy szerinte hogy is csináljam? Itt marad és vigyáz rá két órát, amíg jön a következő járat?

2011. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szállítódobozban több kutya szállítható, mert csomagként kerül fel a buszra. Velem egy busz sofőrje osztotta meg ezt az elméletet.
2011. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!