Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy dél éves labrador...

Van egy dél éves labrador kutyusunk, akit el kell adnunk, mert a szüleim így határoztak. Kinek tudnánk odaadni?

Figyelt kérdés
A szüleim azért határozták azt hogy adjuk el, mert nekünk nincs annyi időnk annyit foglalkozni vele, amennyit kellene. Ha valakit érdekelné a kutyus esetleg írjon! :)
2011. jan. 18. 23:43
 1/10 anonim válasza:
33%

engem érdekel:D

hová valósiak vagytok?

milyen nemü?

mennyiért?:D

2011. jan. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
csak ne ferdeszeműeknek
2011. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 MME ***** válasza:
100%

Biztos, hogy eladni akarjátok? Szerintem nagyon jó ötlet lenne a fajtamentőkkel beszélni. Megbízhatóak, talán ügyesebbek lennének nálatok is mind a helymegválasztásban, mind az utánkövetésben, esetleg olyan részletekre is felfigyelnek, ami sok embert megtéveszthet. Én tudom, miről beszélek, mert jelentkeztem náluk ideiglenes és örökbefogadóként is, de abból ítélve, hogy még mindig nem született válasz a részükről, valószínűleg bele tudnának valamibe kötni (csak jó lenne tudni legalább azt, hogy végülis mi nem volt szimpatikus), elég szigorúnak tűnnek. Ami a kutyák szempontjából jó. Bár meg tudlak érteni, hogy nem szívesen engeditek ki a kezetekből a sorsát...

Mesélnél a kutyáról?

2011. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
33%
Hová valósiak vagytok? Milyen nemű a kutyus és mennyiért adjátok?
2011. jan. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Odaadod az első jött-mentnek tuti hogy a szaporitók kezére fog jutni, hogy agyonellesék. Azok nagyon buknak ám az ingyenkutyára. Vedd fel a kapcsolatot a fajtamentőkkel, vagy ivartalanitva adjátok örökbe, ne zsigereljék ki.

2011. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Így nem tudsz gazdát szerezni neki. Törzskönyves-e? Kan, szuka?
2011. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Lány? Érdekel!
2011. jan. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kan kutyus és nincs törzskönyve
2011. jan. 20. 05:38
 9/10 anonim válasza:

Én már régen szeretnék egy labradort :) most be is tudnám fogadni,ha ez még aktuális adj valami elérhetőséget(email)

L/16:)

2011. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
írj egy privátot! :)
2011. jan. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!