Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kennelből egy labrador...

Jó kennelből egy labrador mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Válaszokat köszönöm.
2011. okt. 31. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 40-60 ezer egy Tk-vel. A labradort szerencsére nem rontották el az emberek. Én menhelyről vettem ki, és nagyon okos, és nincs semmi viselkedés zavara.
2011. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80+, de inkább 100+. 40-60-ból az oltás+törzskönyv alig jön ki, a szülők eltartása, fedeztetés, kölykök etetése, állatorvos még sehol sincs.
2011. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lizaa ***** válasza:
Én is olyan 80.000Ft és afelett tippelném. De mindenképp tk-vel vedd! Ez egy jó tanács :)
2011. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Höhö...nekünk ismerősök tenyészti így 30ért mg tudtuk venni...imádni való:)Most 8 éves:D Csak sajnos mint az a Labradorokra jellemző, epilepsziás szóval kezelni kell:S

De ettől még teljes értékű kedvenc sőt még annál is több!

2011. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
40,000-50,000 Ft.Legalábbis én annyiért láttam.Sajnos nagyon drága.Én is labradort szeretnék de nem vmi olcsó. :(
2011. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!