Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondtok nekem előre is nyárra...

Mondtok nekem előre is nyárra valami jó kutyás strandot? Mármint ahova be lehet vinni kutyát és bejöhet velem a vízbe. Veszprém megyébe kellene. (:

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Kutyás strand nincs.. Én sem mennék be egy olyan vízbe, ahol már egy kutya fürdött. Nálunk a medencébe sem mehetnek be, és ez így van rendjén. Én is imádom a kutyáimat, de azért ne jöjjön utánam a vízbe, én meg utána bele, amikor ki tudja miket szed össze az udvarba.. és gondolj más emberekre is, akik nem tartanak kutyát. Belemenjenek ők egy olyan strand vizébe, ahol egy kutya fürdött? Nem fognak. Kutyás strand tudtommal nem létezik.


Menj le a közeli tóhoz, (ha van a közeletekben) vagy valamelyik folyóhoz, és ott engedd fürödni. Vagy állíts fel otthon egy külön medencét neki (mi is ezt tettük, hogy ne a miénkbe fürödjön) és akkor tud ott pancsolni :)

2011. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam. Nem olyan hogy mi is abban fürdünk hanem hogy bevihetjük a vízbe. Mi meg kívülről dobálunk neki valami labdát meg ilyesmit mert vissza hozza a mienk. Bocsánat :$
2011. jan. 19. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)


Találtam egy jó kempinget, ahova beengednek kutyát is, és a közelben van egy tó is, ahol kedvére pancsolhat :) Érdemes lenne egy pár napra elmenni oda, én is élvezném, lehet, hogy mi is elmegyünk a kutyáinkkal :)

[link]

2011. jan. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg nagyon szép hely, szerintem ráveszem anyuékat hogy menjünk el pár napra... (:
2011. jan. 19. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Ami picit közelebb van, az a fehérvárcsurgói víztározó, mi oda járunk a gáthoz.

Mondjuk én nyáron bemegyek vele fürdeni, jó buli.


Most nyáron mi is a tavirózsa kempingbe megyünk pár napra a kutyákkal. Már nagyon várom :)

2011. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi (: Fehérvár is jó, itt a szomszédba :D
2011. jan. 19. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Amikor Olaszországban a tengerben békésen feküdtem a matracon, oldalra nézve éppen egy gyerek szart. A Balatonon egy tiszta retek hajléktalan ember ment be a vízbe. Hidd el, olyan mocskok is belemennek a vizekbe, amiket te el sem tudsz képzelni. Nekem nem lenne probléma, ha valaki a (relativ) tiszta, rendezett kutyáját bevinné a vízbe. Mi rokonokhoz szoktunk Németországba járni nyaranként, ott sok rész van, ahová a kutyáinkat is be tudjuk vinni. Nah, persze ott teljesen más az állattartási kultúra...
2011. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fehérvárcsurgót én is ajánlom!

Illetve Tihanyban a belső tónál van egy hely, ahova kutyával is lehet menni fürdeni.

Amúgy elég igazságtalannak tartom, hogy itt az egész Balaton, és nincs egy pár km-eres szakasz, ahol a kutya is úszhatna :((

2011. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
amúgy az a különbség a kutya meg az ember között, hogy a kutya nem szarik bele a vízbe... nekem szobakutyám van, és minden tavi fürdőzés után fürdés van itthon úgy, mint nekünk... merem állítani, hogy jóval tisztább, mint jónéhány embertársam..és se pisilni, se kakilni nem szokott a vízbe :(
2011. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem is szobakutyám van, kis Yorkim csak imád pancsolni és nem is úszni szeretném bevinni csak egy kis bokáig érő vízbe ahol tud futkározni. Mármint ilyen iszapos részen. Csak sajnos nagyon kevés helyen van ilyen:(
2011. jan. 22. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!