Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen eseteben mi a teendő?

Ilyen eseteben mi a teendő?

Figyelt kérdés
A kutyám nem volt félős. De amióta meghalt a másik kutyánk azóta az lett. Nagyon fél és kaparja az ajtót de mikor beengedjük akkor olyan büdi. És ez a féleleme csak a dörgős villámlós időszakra jellemző. Mikor elmúlik a veszély már nem fél de odabennt akar maradni. Hogyan szoktassam le róla mert a szagot nehezen viselem.
2011. jan. 21. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Havonta fürdesd meg.
2011. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszoktatni valakit a félelemről nem lehet. Azóta fél csak a dörgéstől és a villámlástól? Mennyi ideje halt meg a másik kutya? Nyílván neki is nehéz, teljesen normális ha fél. Mert sok kutya fél ettől.
2011. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is fél a kutyám na de az enyém lakásban lakik bent velünk... én nem tudok vele mit csinálni orvost kérdeztem azt mondta az egyik h felír nyugtatót de nem akartam nyugtatózni a kutyát így hát elvittem egy másikhoz aki meg azt mondta h nehogy adjak neki:SS szóval az enyém is fél sajnoss:SS
2011. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hell-ikon ***** válasza:

Vihar idején csak legyél kint vele.

Ne szólj hozzá, ne nézz rá, ne nyugtasd. Csak annyi kell, hogy lássa, hogy te sem félsz a vihartól, ergo neki sem kell.

Ha elkezded tutujgatni, azzal csak a félelmét fogod erősíteni.


Ilyen időben az öreg kutyád volt az aki ezt megmutatta neki, nyilván ezért kezdett el félni, mert elveszítette ezt biztos pontot az életéből.

2011. jan. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!