Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányás. Mit adjak neki enni?

Hányás. Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

Csütörtök reggel hányt a kutyám,kiderült hogy a kajától amit előző este evett.Egy napra pihentettük a gyomrát nem adtunk neki enni.ma reggel adtunk neki egy kis tejet,meg száraz tápot evett.de mire hazaértem hányt de csak valami sárgát,szóval nem a kaját.

Mit adhatnék neki enni ami kímélné a gyomrát?


2011. jan. 21. 15:04
1 2
 11/14 Pipis ***** válasza:

Szia!


A srágás valami az a táp színe hányáskor. Csak sima rizst adj neki, zsiradák meg fűszer minden nélkül főzd meg neki, és abból adjál, ne túl sokat, nem baj ha kicsit koplal. Mindig legyen előtte kamillatea mézzel. Ettől sokat pisil de kitisztítja. Ha nem javul pár napon belül akkor orvos. Minnél kisebb testű a kutya annál jobban figyelj a vízre, meg az ivásra. Hasmenése volt?

Üdv

2011. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A sima rizset nem fogja megenni. Vegyél valami jó minőségű konzervet, és rizzsel fele-fele arányban keverd össze. Csak ezt add neki egy pár napig, meg vizet. Tejet semmiféleképpen ne adj neki, előttem már leírták, hogy miért. A sárgás hányás a sok gyomorsavra utal, ez lehet azért, mert tegnap nem kapott enni. Adj neki, amit írtam (3* kevesebbet), ha nem lesz jobban holnap sem,akkor hívj orvost. Érdemes valamit a tálja alá tenni, a legtöbb kutya a rizset kiszórja. :)
2011. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De, a macskák isznak tejet.

Kutyának víz való.

2011. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

a rizzsel kedden próbálkoztam,egy maroknyit sem volt hajlandó megenni,de megpróbáltam konzervvel,körbeette a rizset, már rendesen eszik,már jól van.köszönöm még egyszer mindenkinek

2011. jan. 23. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!