Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám a másfél éves...

Hogyan tudnám a másfél éves yorkimnak a fülét felállitani, orvosi beavatkozás nélkül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


ha fogváltás előtt van akkor kötözheted, és emelt kalcium és porcerősítő adag mellett talán porcosodik.


Ha túl van rajta akkor a kötözéssel nagyon minimális az esély a sikerre.


ha érdekel a kötözés írj mailt és segítek.

2009. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

e-mail ment!

a fogváltás még tart,egy két foga van vissza:-)

sajnos akitöl vettük nem adott kellő felvilágosítást:-(

Igy lehet az én Hercegnőm,élete végéig igy marad!De nekem igy is ő a legszebb yorki a földön:-)

2009. febr. 3. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:
másfél évesen már sajnos sehogy.de szerintem ugy is aranyos.ami meg bent van még foga huzasd ki,mert nem lesz jo a harapása,és fájhat is neki.nekem mindkét yorkimnak a felső két szemfoga maradt bent.max.9-10hónaposan ki kell huatni ami nem esett ki.
2009. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fül belső oldalára széles Leukosilk csíkkal fel lehet ragasztani egy fülpucoló pálcát.


azt nem tudja olyan könnyen leszedni...


ha még most gyorsan kap kiegészítőket és pár hónapig rajta tud lenni ez a merevítő akkor talán ....

2009. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!