Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett a baja? (Kérdésed...

Mi lehetett a baja? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Volt egy 4 éves bordeaux-i dog kutyám. Találtuk őt gyerekkorában. Elképzelhető hogy nem fajtiszt kutya volt de biztos hogy volt benne bordeaux-i. Egyik nap kivittük az erdőbe szaladgálni, játszani. Egyszer csak összesett elkezdett zihálni. Sajnos már felállni sem bír ott helyben elpusztult. :'( Többször vittük őt az erdőbe rendszeresen oltásra, orvoshoz stb. (képeket privátba)
2011. jan. 21. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett például egy szívelégtelenség,de ezt így senki sem fogja tudni neked megmondani.
2011. jan. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Szerintem is szívmegállás lehetett.
2011. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt egy bullmasztiffunk, kétszer is volt hasonló rohama, azonnal belázasodott, szerencsére én ki tudtam ugrasztani az orvost a rendelőből,és értünk jött azonnal (12 éves voltam, bömböltem neki a telefonba). Nagyon magasra szökött a láza, hörgött, köhögött. Elsőre azt tippelte az orvos, hogy allergia, másodszor már nagyon sok nyugtatót kapott, és azt mondta, hogyha elmegy a gyógyszer hatása, és nincs jobban, akkor nem fogja túlélni. Szerencsére túlélte, így jöhetett az alapos kivizsgálás.


Neki szívnagyobbodása volt, és nem bírta a szíve a terhelést. Onnnantól gyógyszert kapott minden nap, de végül 6 évesen a diófa alatt megállt a szíve.


Sajnos ezeknél a nagytestű turcsiorrú fajtáknál gyakoriak a szívproblémák, valószínű, hogy a bordeauxidnak is ilyesmi volt a gondja.


Sajnálom szegény kutyust, részvétem.

2011. jan. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. :(

Utolsó neked is részvétem én most vagyok 13. 11 voltam amikor meghalt :S

2011. jan. 23. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!