Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Profine tápot lehet kapni...

Profine tápot lehet kapni Debrecenben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 12:03
 1/2 Ninna ♥ ***** válasza:

A nagyimék Debrecenben laknak, egy ideig én hordtam nekik az Acanát innen Pestről, de mostmár könnyebben elvannak ők is. Van egy jó pár webes kutyaáruház, ahol tudsz rendelni kutyakaját, tápot, játékokat, szerintem a Profine tápot is elég sok helyen meg lehet rendelni. Olcsóbb, mintha a boltban vennéd, és van amelyik webáruház ingyen is kiszállítja. Találtam is egy jó webáruházat, ahol vannak Profine termékek: [link]

Tőlük is szoktunk rendelni Debrecenbe, mi 990 ft-ot szoktunk a házhozszállításért fizetni, de rendeltünk már olyantól is, aki ingyen hozta. :)

2011. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Rendelni szoktam én is a tápokat(15kg)

Kis kiszerelésben akartam venni hogy ízlik e kutyámnak. Csak így postaköltséget is hozzácsapják 10e.Ft alatt. Tápváltás előtt állok azért is fontos!

2011. jan. 22. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!