Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek pitbullja vagy amstaffj...

Akinek pitbullja vagy amstaffja van mesélne nekem hogy milyenek?

Figyelt kérdés
4 hónapos pitem vagy amstaffom van sajnos nem tudom mert menhekyről hoztuk el és nem tudjuk még micsoda de nagyon édes:)) és arra lennék kíváncsi hogy később milyen lesz mert ma találkoztam 1 amstaffal aki 6-7 hónapos lehetett és ráfogott rendesen a kutyámra játék közben persze nem olyan erősen hogy fájjon az enyémnek:D csak érdekelne hogy később agresszív viselkedés lehet-e:) amúgy szuka és ivartalanítani kell majd mert azzal a kötelezettséggel hoztuk el meg van 1 kan kutyám aki nincs ivartalanítva:)) köszi előre is:)
2011. jan. 22. 21:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
a fegyelem megvan de még bohóka egy kicsit de haladok vele:) figyelek rájuk ha sétálunk meg szokták simogatni sokan de így is van benne egy kis félelem nem tudom milyen sorsa lehetett mielőtt elhoztuk a menhelyről de emberektől fél éppen ezért szoktam emberek közé vinni és jutalmazni azért ha jókedvvel fogadja az embereket:) köszi a tanácsokat:)
2011. jan. 22. 22:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!