Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan szeretnénk egy...

Hamarosan szeretnénk egy Labradort, nekem mind a négy színű tetszik (fekete, csokoládé, sárga, fehér), de nektek melyik színű jön be jobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 23. 02:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%

inkább golden retrievert vegyél!

egyes labradorok nem normálisak! gyerekre, kutyára rátámadhat, ha úgy van kedve!

ezt tapasztalatból mondom, nem kis kutyás múltal!

egyszer pl. egy vakvezető labrador támadt rá az egyik kutyánkra, pedig szuka volt a labi, a miénk pedig kan.

tehát még nemi ellentét se volt közöttük!

tehát inkább goldent mint labradort!

2011. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Ez itthon az szaporitott goldenekre ugyanugy igaz. Nagyon sok köztük is az agresszív példány, több mint a labradorok közt. Mindkét fajtára igaz, hogy nem szabad a 10-20 ezer forintos szaporitott egyedeket megvenni.


2 db SÁRGA labi gazdája :D

2011. jan. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki valaszat,most voltunk a tenyesztonel es egy vilagos sargat valasztottunk(én hivom csak fehernek).Kulfoldon elunk es itt nem szaporitottak szet ezt a fajtat,kevesebb tenyeszto is van,de folyamatosan frissitett vervonallal.Goldennel is szemeztunk,de a gyerkocnek a Labi tetszett nagyon.Megegyszer koszonet,es jo kutyazast mindenkinek! :)
2011. jan. 25. 14:21
 14/15 anonim ***** válasza:
A 2 szülönek a egészségügyi szűréseiről kérd ki a szülök papírjait. Föleg a diszplázia szürésre gondolok és kérdezz rá az epilpsziára is.
2011. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A diszplaziat megkerdeztem,es van a szuresrol papirja mindegyik kolyoknek,de az epilepszia nem jutott az eszembe,meg is fogom kerdezni.Koszonom.
2011. jan. 25. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!