Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orosz fekete terrier jó...

Orosz fekete terrier jó választás?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.

tavasszal szeretnénk venni egy kis orosz fekete terriert.

Jó választás családba is,vagy inkább egygazdás?

Még nem volt nagyobb testű kutyám,fordulhatnak vele olyanok elő,mint kuvasznál,hogy megharapja gazdáját

persze tudom mind nevelés kérdése,de családból ha rendesen bánunk vele ugye nem harap meg senkit,csak úgy?

Remélem jó választás,mert nagyon szép kutya és sok jót írnak róla,szőrét tudnánk gondozni meg minden.

Remélem ideális családi kutyának is.

Nyugodt természetű kutya,mindennap lenne rá 1 órám legalább az etetésen és gondozáson kívül.

Szerintetek jó választás lenne?

ja és aki vett már melyik kennelt ajánlja?


2011. okt. 23. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt a szomszédunkban van egy nagyon szép szuka. Ő pl. teljesen jó fej. és család van ott is.
2011. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt nem tudod,hogy mennyiért vették a kutyát?
2011. okt. 23. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol, törzskönyves-e, meg főleg, hogy milyen helyről jön...ezen kívül nem rossz kutya, de a te helyedben ennyi idősen nem vágnék bele egy ilyen fajtába.
2011. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Az orosz fekete terrier egy munkakutya. Napi egy óra foglalkozás semmi neki! Esetleg úgy, hogy két óra séta, egy óra munka, plusz a hétvégén kutyaiskola.
2011. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézegesd ezt a fórumot:

[link]

Be is regisztrálhatsz, az ittlévők nagyon szívesen válaszolnak a kérdéseidre, és tenyésztők is írnak ide!

2011. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 19:28

Kivéve, ha nem marják egymást , sajnos :((

2011. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. itt vették és ha jól emlékszem anno valami 150 e volt. 5 éves a kutty.
2011. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat.
2011. okt. 24. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!