Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor, , égetett" le a kutyád...

Mikor, , égetett" le a kutyád a legjobban?

Figyelt kérdés
Én akkor pirulok amikor felszállok az álló buszra vele hajnalban, és pukizik egy hangosat, és mindenki hallja aki a buszon van. :-D
2011. jan. 23. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

XDD

én akkor égtem a legjobban mikor biciklivel sétáltattam..ilyenkor a pórázt mindig ráakasztom a kormányra és ott fut szépen mellettem..igen, csak egyszer ki akart kerülni egy villanyoszlopot és nem felém kerülte hanem megkerülte az oszlopot és hát..xd olyat estünk mint a sz*r. persze 100an látták és még a suliba is cukkoltak vele sokáig

2011. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A puki téma nálunk is necces ....:D Mindig akkor kell neki mikor persze van nálunk vendég ... borzasztóóóó :D
2011. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első vigyázzatok magatokra! :-D


Na igen. Nem elég hogy azt hiszik az emberek, hogy én voltam, még szaga is van. Totál égés.... :-D

2011. jan. 23. 12:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem sétáltatás közbe rántott be a bokorba és persze akkor jött az a srác is akinek tetszettem...igaz nem estem el,de elég nagyot rántott rajtam.A barátnőm meg röhögött mellettem egy jót!:)
2011. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
írjatok még:D
2011. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ninna ♥ ***** válasza:

Igaz, én 22 éves vagyok, a kutyám 1 éves, de engem is hozott már ez alatt az 1 év alatt vicces szitukba :)

Talán a legjobbat mesélem el most. Úgy döntöttem, hogy elkezdem a spanyol nyelvet tanulni, és ehhez kerestem magántanárt. Beszéltem vele telefonon, ő azt ajánlotta, hogy a közeli parkba menjek ki, és ott beszéljük meg az árakat, hogy mikor legyen óra, stb. És ugye én meg az akkor még 5 hónapos kiskutyámat kivittem a parkba velem együtt. Szerintetek mi volt az első dolga a kutyámnak? Lepisilte a tanár lábát :) Én már sejtettem, hogy ő a tanár, de inkább elnézést kértem, és elmentem haza a kutyával. Amikor hazaértem, felhívtam a tanárt, hogy ne haragudjon, de nem tudtam elmenni erre a találkozóra. A mai napig sem tanultam spanyolt a kutyám miatt :)

2011. jan. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyszer a barátnőm goldiját sétáltattam, és vasúti síneknél mentünk, ahol egy korlát volt "S" alakzatban. A goldi szépen megkerülte, az én kutyám viszont átsétált alatta, én meg felakadtam. Egyik kezemben a goldi póráza, a másikban a korlát alatt a saját kutyám póráza:D

Egy néni pont jött, és édes volt, mert kivette a kezemből a pórázokat. Mondta, hogy ezt még gyakoroljuk egy kicsit, de egyébként szép mutatvány volt:D

2011. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:-D

Nagyon jó story-k!

2011. jan. 23. 18:01
 9/15 zsuzsabazsa ***** válasza:

Egyszer filmezni voltam a kutyámmal, és a jelenthez az kellett, hogy a kutyám vonítson.

Ez nagyon ment neki mindig, de azonban ott meg sem nyikkant.

Már egy fél órát agitálták a kutyát, nyávogtak neki, ugattak neki és semmi.

Ahogy elhagytuk a forgatási helyszínt, rögtön elkezdett vonítani.

Ez is egy felsülés volt.

2011. jan. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mental821 válasza:
hát nekem elég égés volt az töbszörösen mikot a kutyám tüzelt,és ,minden eggyes vendégem lábának esett és szorgalmassan akeszolta a dolgokat.:Dmásik az meg h elég nagy dög,Amstaff,allig cibáltam le a tagokrol..:)
2011. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!