Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen élelmet szeret legjobba...

Milyen élelmet szeret legjobban a kutya?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy sokan csak táppal etetik a kutyát de egy az hogy az iszonyú drága és azthiszem a kutyának a jó csontnál nincs jobb vagy hogy van ez?


Egy labrador tulajdonos


2011. okt. 11. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:

na ez jó kérdés, erre aztán mindenféle választ fogsz kapni..


1ébként a csont nem táplálék, meg a tápok közt is van jó minőségű, ami nem is túl drága, igazándiból a bőség zavara van tápokból

2011. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk vegyesen eszik.Tápot,konzervet,főtt kaját.

Általában keverni szoktuk nekik.Egyik nap ezt a másik nap azt.Csontot kajaként nem adunk,az csak ráadás az etetés után,de azt is van,hogy elássa.

2011. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok: Csontot csak velőset kap,azt is főzve,csirke csontot sosem.
2011. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

csirke csontot miért nem?

puhára főtt csirkenyak / fej szerintem nyugodtan adható

2011. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért nem ,mert azt hallottam anno,nem szabad csirkecsontot adni nekik,mert annyira apró szilánkosra törnek/roppannak,hogy a beleit megszúrhatják.
2011. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A csont nem étel. A tápnak az alternatívája pedig a hús. Nem a bőr, nem a zsír, nem a porc, hanem a hús.
2011. okt. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csontot kb. 2 hetente 1x adok a kutyámnak, lapocka, vagy velőscsontot jól kifőzve. Csirkecsontot soha.

Nem azért tartozik a ragadozók családjába, mert csontot eszik, hanem azért, mert a hús kellene hogy legyen a fő tápláléka. Nyilván nem olcsó mulatság ezt biztosítani. Nekem kistestű kutyám van, száraztápot eszik reggelente, vacsorára pedig valamilyen húst. Zöldséggel vagy gyümölccsel.

2011. okt. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem, főzni a kutyára sokkal drágább. a csont nem táplálék. mi van benne szted ami annyira hasznos lenne? a kutya húsevő. az táplálék.

az otthoni főtt kajával az a baj h nem juttatsz a szervezetébe megfelelő menniységű vitamint és ásványi anyagot.

szerintem bárki szivesen ajánl neked megfizethető és jó minőségű tápokat. sztem 15kg 6800 ft josera bárány&rizs, ami szója, ízfokozó, tartósítószer és szinezék mentes, amgas fehérjetartalommal az nem lehet annyira rossz....

2011. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem egy 2 éves pit bullom van ö nemeszik meg semiféle tápot szivesen csak nyalogatja és elötte lehet két napig is akkor se eszi meg csak a nyers hust szereti-fagyasztott darálthust---csontokkal egybedarált hust szoktam venni neki 1.5 kg 1. 50 euro és ezt eszi csak meg ha nem ezt adnám neki lefogyna .......és nyugodtan lehet neki bármien csontot adni nem lesz semmi baja volt rá példa hogy kiszedte a nyuulat az ólból és szöröstöl ette meg vagy multkor éjjel nagymamám kakasát széttépte és megette mindenestöl semmi baja nincs
2014. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!