Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon olcsó állatorvost...

Nagyon olcsó állatorvost kersek a környéken, aki ismer ilyet, kérem írjon infót?

Figyelt kérdés
hallottam már olyanról is, hogy nem kell végig oltani kölyökoltási programmal, van aki beadja ezeket egybe is.
2011. jan. 24. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik környéken?

Az oltási program meg nem véltelenül van, nyilván egyszerűbb volna mindenkinek a fél patikát belőni az állatba, de nem nagyon célszerű...

2011. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A felnőtt kutyámnak egyszer adattam be egybe a kombináltat, és a veszettség ellenit.

Szerencsétlent annyira kiütötte, hogy azt hittem belehal.

2011. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Budai oldal, Érd, Diósd, Budaörs is jó nekem.

Ahova járunk az állatorvos 5 000 Ft-ért ad be egy kölyökoltást, amit én kicsit sokallok.

2011. jan. 24. 15:54
 4/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Olyan nagyon olcsó állatorvost nem nagyon fogsz találni. Kb 3500-6000 forintig változnak a kölyök oltások darabjai, de én is 5000-ért adattam be az összeset. Az nem szerencsés, ha beadatod neki az összeset egyszerre, sőt nem is szabad, én még nem is hallottam ilyenről. Nagyon kiüti a kutyát, és értelme sincs.. a rendes 2 hetente való oltássorozatot kell követni, és akkor minden rendben lesz. Itt vannak az országban megyék és kerületek szerint rendezve az állatorvosok, itt tudsz körülnézni: [link]
2011. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha meguntad a kutyád, akár ne is vidd orvoshoz.

Egyébként, ha te beteg vagy is a legolcsóbb orvost keresed?

2011. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem untam meg a kutyámat, csak próbálok spórolni, ebben a mai világban ez nem csoda.

és nem azt mondtam, hogy öt oltást adjon be egyszerre, hanem úgy gondoltam, hogy külföldön úgy oltják a kutyát, hogy egy kombináltat kap és az véd minden ellen, itthon meg 4X oltani vinni.

2011. jan. 25. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kötelező kutyát tartani.
2011. jan. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked meg nem kötelező hasznavehetetlen kommenteket írnod, én segítséget kértem, nem bunkózást.
2011. jan. 25. 09:39
 9/9 RastaMama ***** válasza:

ha tényleg biztonságban akarod tudni a kutyád egészségét, akkor végig kell csinálni a procedúrát. kombinált, veszettség elleni, leptospirózis, blabla, kéthetente. a veszettség elleni ismétlőt fél évre az első után, a kutya egy éves kora előtt kell megkapja.

el kell keserítselek, ennyibe kerülnek az oltások.

és reménykedj, hogy esetleg később nem lesz olyan baja, ami miatt mondjuk speciális tápot, vagy kezelést igényel!

esetleg egy allergia, diszplázia, epilepszia...

olcsó húsnak híg a leve... ez fokozottan igaz az állatorvosokra. ha nem fizeted meg az árát, a kutya látja majd kárát egy kókler dokinak :(

2011. jan. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!