Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én (lány) kutyám mindig...

Az én (lány) kutyám mindig nyalja az izéjét és a seggét és még élvezi is, mert morog meg nyög közbe. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:08
1 2 3
 11/26 Ninna ♥ ***** válasza:
56%

Nem tudsz nála valamilyen allergiáról? Ellenőrizted-e, hogy nem bolhás? Ezek kérdések nélkül aligha tudunk mit mondani.


Egyébként szerintem vakarózik. Ez lehet attól, mert bolhás, vagy rühatkás, én megfürdetném egy Neostomosan oldattal, és tennék rá spot-ont. Ha ezek után is csinálja, akkor próbálgatnám kizárni, hogy tényleg nem allergiás-e.

Viszont a segge vakarása lehet attól is, hogy tele van a bűzmirigye és ki kéne nyomatni.

Nem rágja a lábát ezek mellett? Mert az utalhat akár pajzsmirigy-problémára is.


Én azt mondom, először fürdesd meg Neostomosan oldattal, és tegyél rá spot-ont. Figyelgesd egy-két hétig, és ha nem javul, fordulj vele állatorvoshoz. Itt tudsz venni Neostomosan oldatot: [link]

2011. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Pont a "segge " is tud fájni, vagy más bajának lenni.
2011. jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Én ezt (így látatlanban) nem tartom ilyen szórakoztatónak. Inkább valami problémára utalhat. Ha bolhás, nézd meg nem sebes-e, vagy csípéses ott neki, mert attól is lehet.
2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
nem vakarózik hanem nyalja magát....
2011. jan. 24. 20:32
 15/26 A kérdező kommentje:
nnics semmi bolhája, nemrég lett fürdetve és nincs sebe
2011. jan. 24. 20:33
 16/26 A kérdező kommentje:

de olyan undorító nézni meg hallani is ahogy csinálja...


(olyan mintha ki akarná nyalni valakinek, csak magát nyalja ki)...

2011. jan. 24. 20:34
 17/26 anonim ***** válasza:
Lehet h gennyes méhgyulladása van és azért nyalogatja magát mert zavarja a kifolyó váladék.Ez tüzelés után szokott jelentkezni.
2011. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy ivartalanítsad ki.
2011. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Már nem tüzel, öreg kutya.


Ivartalanítani szerintem nem kell, más kutyával párzani nem akar, nem is hagyja magát (már próbáltuk, de nem ment)...

(még nem is csinálta)

2011. jan. 24. 21:09
 20/26 anonim ***** válasza:
A gennyes méhgyulladása azért még lehet h nem tüzel.Bár én ugy tudom h életükvégéig tüzelnek.Egy hűvelykenet vagy egy ultrahangos vizsgálat kideríti.
2011. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!