Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az én (lány) kutyám mindig...

Az én (lány) kutyám mindig nyalja az izéjét és a seggét és még élvezi is, mert morog meg nyög közbe. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Az én nj-om is nyalta a fenekét. Első pár napban nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, de utána elvittem dokihoz. A doki kinyomkodta a bűzmirigyét, és utána megszűnt a problémánk. Lehet, h nála is ez van.
2011. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha egyik választ sem fogadod el, meg jobban tudod, hogy mi történik a kutyáddal, akkor miért teszel fel itt kérdést?
2011. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Először is, hiába próbálnak itt többen segíteni neked, egyik választ sem hiszed el, hogy az lehet a baja. Másodszor meg, ha annyira tudod, minek kérdezed?

Harmadszor, nem vagyunk állatorvosok, szerintem is valami gyulladás van vagy a fenekén a bűzmirigye a gondja vagy más... Vidd el mielőbb állatorvoshoz, mielőtt sebesre nyalja magát, vagy komolyabb baja lesz.

A támadó vissza válaszolásaidból ítélve Te még nem lehetsz felnőtt. Fogadd el a segítséget, hiszen azért írtál ide, vagy nem???

ÁLLATORVOS!!!

2011. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

igen, de gondoltam van olyan aki ért az ilyen esetekhez kutyáknál vagy esetleg egy állatorvos válaszol



mindegy


köszi a válaszokat

2011. jan. 25. 16:30
 25/26 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy egy állatorvos itt tölti az idejét? Vannak állatorvos válaszol oldalak. De garantálom, jobb választ tőlük sem kapnál.
2011. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 zsuzsabazsa ***** válasza:

Idézek egy- "Szent István Egyetem Állat tenyésztési kar"-jegyzetből.


"Mind a kanok mind a szukák maszturbálhatnak, nyalogatják nemi szervüket, vagy bizonyos tárgyakat meghághatnak(bútorok, párnák, emberek lábszára).

Gyakran megfigyelhető, hogy egy korábban szexuális izgalmat kiváltó helyzet ismét izgalomba hozza a kutyát."

2011. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!