Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor kezd ugatni egy kiskutya...

Mikor kezd ugatni egy kiskutya? Öt hónapos múlt de még semmi.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ez változó nekünk mindkét kutyusunk két hónaposan ugatott :) de nem kell aggódni majd elkezd ugatni :D
2011. jan. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj, míg csendben van. :D
2011. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) remélem hamarosan elkezdi, mert a fiam már kikészít, ugatni tanítja csóri kutyát, ül az ágyon és ugat neki:) kutya meg bután nézi:)) állatorvostól kérdeztem de érdemleges választ nem adott rá.
2011. jan. 25. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik néma kutya? :D
2011. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

sztem néma kutya nincs csak olyan amelyik ritkán ugat vagy más hangokat ad ki (amelyik nem tud ugatni) pl:husky basenji ...

2011. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ninna ♥ ***** válasza:
Milyen fajta a kutyus? Vannak olyan kutyák, akik nem hajlamosak az ugatásra. Egyébként jó megoldás létezik erre, ingergazdag környezetbe kell vinni, kutyák közé és meglátjuk, kinyílik-e a csipája! Egyébként rászoktatni sem szabad, az még rosszabb lenne.
2011. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt egy barátnőm, aki ugatni tanította a LEONBERGI-ét, mert ő sem akart ugatni. Később elkezdte.
2011. jan. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám fél évesen ugatott először, vagyis csak ilyen vakkantások voltak. Azóta se igazán ugat. Csak nagyon ritka esetekben, pl. mikor sötét van odakinn és valami furcsa zajt hall vagy mozgást lát, akkor néha ugat kicsit, mert megijed. A többi kutya ugatása sem érdekli egyáltalán.
2011. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egy akitáról van szó amúgy, gyönyörű már most is:)nos minden esetre türelemmel várjuk, hogy ugasson, köszi a hozzászólásokat.
2011. jan. 26. 07:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy ugasson? Én nem bánnám, ha az enyém nem ugatna...
2011. jan. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!